Люстрований прокурор і канал Мураєва: чим Наливайченко відзначився у Рівному? (фото)

14.10.2017, 23:10      Переглядів: 2755

Таких заходів рівняни вже бачили вдосталь. Кожен раз, коли у місто приїжджає відомий політик, то поводиться подібно. Не став виключенням приїзд двічі керівника СБУ Валентина Наливайченка. Нині екс-головний СБУшник країни тягнеться до влади та нищівно критикує нинішніх очільників країни. Мабуть, така риторика об’єднує його з Міхеілом Саакашвілі, бо дотичні до виступу колишнього грузинського президента тези лунали й сьогодні на майдані Незалежності у Рівному. 

До речі, на зустріч Наливайченко, як і його попередник Саакашвілі, спізнився, бо, мовляв, був на мітингу в урочищі Гутвин. Розпочав виступ голова осередку його партії на Рівненщині Анатолій Сидорук, попередня політсила якого, злилася з рухом Наливайченка. До речі, не лише його. Це сталося і з партією «Патріот», лідер якої – колишній прокурор Рівненської області Микола Голомша, десь півроку тому також об’єднався з В. Наливайченком. Голомша свого часу був заступником генпрокурора Яреми. ЗМІ писали, що після призначення на високу посаду близькі Голомши отримали кадрові підвищення. Годі говорити про родичів, якщо навіть водій Голомши  став… начальником ДАІ Львівщини.

Голомша є частим об’єктом журналістських розслідувань на тему непотизму, або кумівства. Його діти працевлаштовані на «хлібних посадах», продовжуючи, таким чином, цілу династію прокурорів. 

Про самого Голомшу пишуть таке:

Микола Ярославович Голомша – прокурор зі значним досвідом. В органах прокуратури він працював із 1988 року. Як сказано в його біографії, саме він проводив розслідування у найбільш резонансних справах, зокрема: загибелі лідера Народного руху України В’ячеслава Чорновола, смерті відомого композитора Володимира Івасюка, про замахи на слідчу з особливо важливих справ прокуратури Галину Климович, про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. Працював Микола Ярославович і в часи Януковича – він обіймав посаду військового прокурора Центрального регіону України. За це у 2014 році Генпрокурор Ярема звільнив Голомшу відповідно до Закону «Про очищення влади». Після цього Микола Голомша зайнявся політичною діяльністю та 2015 року презентував власну політичну партію «Патріот», зазначає prosud.info.

- З декларації його дочки ми бачимо, що у пана Голомши більше 5 мільйонів на рахунку в банку, більше того в його дружини є квартира на вул. Володимирській, це в центрі Києва, на 258 кв.м., тобто така сама, як площа будинку, в якому проживає їхній син. Взагалі династія Голомш є однією з найбільш типових та найбільших династій в прокуратурі, - розповідала координатор проекту "Prosud" Катерина Бутко. 

Голомша - крайній справа

Іншим соратником Наливайченка, який, до речі, у Рівному не виступав, але завжди стояв поруч із ним, є керівник Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова Геннадій Друзенко. Його досить часто можна побачити на телеканалах в якості експерта.

Цікаво й те, що стрім виступу Наливайченка робив телеканал регіонала Мураєва – «NewsOne», який, до речі, нещодавно допоміг пропагандистам Кисельова зняти сюжет про Україну.

Виходить, що столичні журналісти, яких раніше у Рівному не помічали, чомусь вирішили виокремити захід за участю Наливайченка. 

Загалом рівняни чули ті ж самі популістські слова, що й при будь-яких подібних зустрічах. Наливайченко називав нинішню владу злочинною, корумпованою та мародерською. Нагадав також про мітинг Саакашвілі, 17 жовтня.

Критику у бік Наливайченка організатори не допускали. Хтось з натовпу намагався до нього докричатися, але марно – охоронці ледь не розпочали бійку, хоча потім конфлікт був вичерпаний – з нетверезим чоловіком поговорили спокійно. 

Чоловік, що справа, різко накинувся на чоловіка у коричневому

Коли ж було пряме включення на каналі Мураєва, то одна із жінок намагалася прорватися у прямий ефір. І їй це вдалося. Жінка мала питання – чому мер Хомко не реагує на їхні біди. Це якраз було під час виступу на каналі тричі генпрокурора Святослава Піскуна.

Наприкінці промови Наливайченка стався казус – з невідомих причин у нього вимкнувся мікрофон. Тож іще кілька хвилин він звертався до рівнян, а потім полишав майдан через непрохідний натовп. 

 

Жінка, що у червоному, виступила у прямому ефірі NewsOne

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...