У багатодітній сім`ї на Рівненщині народилася 18-а дитина

15.10.2017, 06:51      Переглядів: 7240

Фото lifeinvest.com.ua

У сім`ї Ковалевичів із села Глинне Рокитнівського району народилася 18-а дитина. Батьку - 47 років, матері - 43. Пара побралася 26 років тому. Відтоді у них народилося 11 доньок та 7 синів, пише visnyk.lutsk.ua.

Чоловік та жінка - також із багатодітних сімей.

Живе сімейство у своєму будинку, зведеному двадцять років тому. Він давно став тісним. Родина потребує розширення житла й надіється на допомогу небайдужих та держави.

Соціальну допомогу Ковалевичам виплачують не в повному розмірі, через те, що глава родини безробітний. Раніше, щоб забезпечити рідних, він їздив на заробітки. Але через стан здоров’я змушений був полишити цю працю. 

Ковалевичі щорічно, крім вирощування продуктів на городі, збирають чорниці та журавлину - в довколишніх лісах та в Білорусі. Їдуть на заготівлю власним стареньким бусом.

До речі, у Глинному проживають й інші багатодітні сім`ї. Так, у двох інших родин – по 15 синів та доньок. А загалом багатодітних сімей у селі понад дві з половиною сотні, а це кожна третя.

Як зауважують в обласній юстиції, упродовж останніх кількох років Глиннівська сільська рада залишається рекордсменом за рівнем народжуваності не лише в Україні, а й у Європі. 

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...