Нові дитячий майданчик та інвентар: у Рівненській дитячій лікарні встановили нове обладнання

13.10.2017, 16:30      Переглядів: 784

Громадська організація «Ротарі Клуб міста Рівне» реалізувала проект «Реабілітаційне та ігрове обладнання для дитячої міської лікарні»,  у рамках якого облаштовано дитячий майданчик на території Міської дитячої лікарні Рівненської міської Ради та надане реабілітаційне обладнання для відділення відновного лікування та реабілітації і стаціонарного відділення.

Для облаштування дитячого майданчику Міської дитячої лікарні були придбані: комплекс «Дві башти» з гіркою для дітей від 5-ти років, комплекс з гіркою «Машина» для дітей до 5-ти років, гойдалки подвійні та забавка на пружині. Для стаціонарного відділення і відділення відновного лікування та реабілітації організатори закупили реабілітаційні бруси, велотренажер, сухий басейн, гімнастичні палиці, мати різної форми, масажні м’ячі, доріжки масажні з камінцями, доріжки для лікування плоскоступеневості. Молодіжний рух Ротарі «Рівне Ротаракт» придбав розвиваючі ігри та обладнання для проведення дозвілля дітей у ігрових кімнатах.

Це вже п`ятий реалізований проект, що присвячений дітям, які матимуть змогу весело, цікаво, активно проводити своє дозвілля та оздоровлюватися. Перший проект був здійснений для Великомежиріцької школи-інтернату для дітей з легкою розумовою відсталістю (2012), другий – для Тучинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (2013), третій – для дітей туберкульозного санаторію «Новостав» з активною формою туберкульозу (2014), четвертий – для реабілітаційного центру Обласної дитячої лікарні (2016).

Підтримку таким проектам надають Ротарі Клуби Німеччини (Rotary Club Schwäbisch Hall), Великобританії (Rotary Club of Northampton) та особисто ротарієць George Finley (Великобританія). Також до реалізації проекту долучились ротарійці з Канади (Rotary Club of Alliston, Rotary Club of Toronto West), Польщі (Rotary Club of Gdynia), Шотландії (Rotary Club St. Andrews).

«Щиро вдячний за допомогу та підтримку всім Ротарі Клубам, які зробили вагомий внесок у цей проект. Також хочу подякувати своєму колективу за виконану роботу зі встановлення дитячого майданчика та відповідальним за цей проект від Клубу Ротарі м. Рівне за чудову пропозицію та її реалізацію у життя,» - зазначив головний лікар міської дитячої лікарні Надєйко М.М.

«Реабілітація – це дуже важливо для нашої держави, наше відділення дає змогу зробити дітей здоровими та запобігти інвалідності або зменшити її кількість. Надане обладнання Клубом Ротарі м. Рівне доповнило наше відділення засобами профілактики та реабілітації,» – розповіла завідувач Ремовська Євгенія Дмитрівна, завідувач відділення реабілітації.

Під час відкриття дитячого майданчика вперше були присутні шестеро представників Клубу Ротарі Елістон з Канади. Метою їхнього візиту є також відвідання інших майданчиків та подальша співпраця з Клубом Ротарі м. Рівне у проекті «Інформативне забезпечення, навчання та соціалізація незрячих та слабозорих людей».

Офіційне відкриття відбулось 6 жовтня о 10.00.
 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...