До Рівного їде прем’єра «Фіксі ШОУ - 3. Рятівники часу»

13.10.2017, 12:13      Переглядів: 388

Зустрічайте Прем`єру «Фіксі Шоу-3. Рятівники часу» 22 жовтня об 11:00 в Рівному в Палаці Культури «Текстильник».

Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксікі, популярні в 90-х країнах світу, знову запрошують всіх поринути в світ технічних пригод!

У виставі «Рятівники часу» герої улюбленого серіалу — Сімка, Нолик і Фаєр саме такі, якими ви їх знаєте. І вони запрошують глядачів пограти. Але як це зробити, якщо Фіксікі такі маленькі? Дуже просто! Фіксікі зменшать зал!
Нудьгувати на шоу не доведеться ні маленьким, ні великим, адже кожен гість — повноправний учасник. Цікавий сюжет зрозумілий завдяки коротким діалогам, а дії героїв постійно доповнюються веселим інтерактивом: музичними іграми, танцями, спілкуванням з усім залом, дружніми співами хітових фіксіспівок.

Прилітаючи на літаку, Нолик зменшує всіх глядачів і ДімДімича, щоб познайомитися з кожним малюком, разом пограти і повеселитися. Але в гру втручається непроханий гість. Комп`ютерний Бот загрожує назавжди зупинити найголовніший годинник в світі. Як герої зможуть здолати його поплічників: Іржу, Пил і Коротке Замикання, врятувати час і зробити з вірусу корисну програму? Тільки якщо малюки та їхні батьки допоможуть їм.

Пізнавальний сюжет легко запам`ятається дітям, а герої з голосами і обличчям мультперсонажів не тільки перенесуть дітлахів в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому.

Дітям до 4-х років вхід безкоштовно без надання окремого місця в супроводі дорослих (квиток потрібен тільки дорослому). Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість — 1 година.

Довідки за тел. (096) 931-00-91; (098) 703-37-09

Вартість квитків — 60-200 грн.

Квитки в касі РЦ та онлайн.

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...