VIP-сніданок Муляренка: хто був серед запрошених? (ФОТО)

13.10.2017, 10:28      Переглядів: 7341

На фото Василь Бедрій та заступниця голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко

У Рівному вперше провели обласний молитовний сніданок. Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко не приховує, що подібні вже кілька років проводяться в Україні, а тому вирішив започаткувати таку традицію й у Рівному. Усю еліту запросив у ресторан «Спорт», де, до речі, минулого року святкував своє 40-річчя.

При вході – припарковані автівки. У приміщенні – VIP-гості: чиновники високого рангу, політики, бізнесмени, а також духовенство, військові, громадські діячі, освітяни. Серед запрошених – нардепи Вознюк, Унгурян, Яніцький, голова облради Микола Драганчук та його заступник Олександр Корнійчук, мер Рівного Володимир Хомко, секретар Рівнеради Сергій Паладійчук, прокурор області Богдан Подубинський, голова обласної СБУ Василь Бедрій, архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон, ректори найбільших університетів області – Руслан Постоловський, Ігор Пасічник, обласні та міські депутати та багато інших осіб. Запрошували також генпрокурора Юрія Луценка, щоправда, той не приїхав.

Вхід – за списком, на кожному столі – підписані таблички.

Голова облради Микола Драганчук спілкується зі священиком

Олексій Муляренко пояснює, що, мовляв, головною метою заходу є обговорення різноманітних тем із запрошеними та об’єднання спільних зусиль.

- Тут зібралося добірне товариство. У Рівному проводиться вперше такого загальнообласного формату, де присутні гості з інших областей, - сказав Муляренко.

Голова ОДА сподівається, що захід буде щорічним.

ОновленоБЮДЖЕТНИХ КОШТІВ НА МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК НЕ ВИТРАЧАЛИ, - ОДА

Голова облради Микола Драганчук вітається з архієпископом Іларіоном

Прокурор області Подубинський дивиться програмку

Замислений мер Рівного 

Нардеп Юрій Вознюк

Два ректори: Руслан Постоловський та Ігор Пасічник

Олексій Муляренко дає коментар журналістам 

Приступають до трапези

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...