Рівненські ветерани Афганістану святкували 30-ту річницю своєї спілки

12.10.2017, 17:47      Переглядів: 892

У Рівному сьогодні, 12 жовтня, військові відзначали 30-ту річницю з дня заснування Української спілки ветеранів Афганістану. Вручити почесні грамоти та відзнаки прийшли представники влади міста та області, а дитячі колективи дарували ветеранам свої виступи.

Урочистості розпочали із виконання Гімну України.

"Такий надскладний час, а всі 30 років для нашої країни, для нашого міста, для нас усіх були надто складними роками, але наша організація вистояла, витримала всі ці незгоди, розвивається і розвивається в правильному напрямку і зайняла належне місце в нашому місті, і вносить свій вклад у розвиток і розбудову нашого міста. Коли почали хлопці повертатися з Афганістану, перед нами постало, можливо навіть складніше питання, ніж було в Афганістані. Проситися назад в Афганістан, там насправді було легше, бо там були друзі, там був ворог. Ми знали, що там з нами поділяться останнім сухарем і останнім ковтком води. І там не скажуть: "А я тебе туди не посилав". Але Україна завжди славилась мудрими розумними людьми і ветеранам Афганістану порадили об`днуватися в громадську організацію," - розповів голова Рівненської міської організації Української спілки воїнів-афганців Сергій Зінич.

Тих, хто, на жаль, не дожив до цих днів, вшанували хвилиною мовчання. Загалом, Україна за часи війни в Афганістані втратила більше 3 тис воїнів. Як зазначив голова української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергій Червонописький, за три роки у зоні АТО загинуло близько двох сотень ветеранів-афганців.

"Ви пам`ятаєте, як був час, коли забороняли писати на могилах, що загинув в Афганістані. Потім нас шанували, заджали в президію. Потім нас якимось чином хотіли зробити якими загарбниками. Але зараз український народ, прості люди визначились зі своїм відношенням до нас. Я вам доповідаю, в Україні на сьогодні 551 пам`ятник. І це не по команді зверху, не за бюджетні кошти. Це український народ показує своє відношення до ветеранів," - додав Сергій Червонописький.

Пан Червонописький теж не залишився без подарунку. Йому вручили картину з бурштину, на якій зображено тигрів. Рівненській організації теж вручили картину, на якій керівництво, що зображено як козаків, вирішує питання громадської організації.

Ірина ВЕЛИЧКО

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...