Ситуація з Поляковою та Бабкіним відлякує, - Паладійчук

12.10.2017, 16:03      Переглядів: 980

На бюджетній комісії Рівнеради розглядали проект рішення «Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 23.05.2016 № 789 “Про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території міста Рівного представниками шоу-бізнесу, котрі здійснюють свою бізнесову діяльність, проводять концерти, гастролі, беруть участь у різних інших розважальних заходах на території Російської Федерації (під час російсько-української війни)».

Спершу з цього приводу виступив секретар Рівнеради Сергій Паладійчук.

- Ви знаєте, що за останні три місяці було кілька ситуацій, які викликали непорозуміння, це зокрема концерт Ольги Полякової та Сергія Бабкіна. В результаті чого виникало питання про те, щоб конкретизувати те рішення міськради, яке приймалося у 2016 році. Я виступив ініціатором цього уточнення, - каже він.

- Скажу об’єктивно, що місто Рівне останні роки стало більш насичене візитами культурних діячів. Рівне стали відвідувати українські виконавці, а до того, чомусь Рівне випадало з гастрольних турів. А останні два роки ситуація покращилася. Можливо, рівняни стали частіше ходити, можливо, агенції краще почали працювати. Але в Рівному майже кожного тижня почали відбуватися значимі події. А те, що відбувається з Поляковою та Бабкіним, воно відлякує, - висловився Паладійчук.

- Я вважаю, що це не є погано, коли артист їде в Росію та прославляє українське. Треба політичну еліту Росії клеймити, але не вбивати клин на рівні братів та сестер. Треба це врегулювати. Треба, щоб артисти з українською патріотичною позицією мали право виступати.

Депутат Микола Бляшин просив надати правові підстави врегулювання рішення про заборону виступів – аби «потім, коли виникнуть проблеми, знати, як діяти».

Сергій Паладійчук підтримав пропозицію та зазначив, що рішення, яке розглядається, є правильним.

Нагадаємо, у Рівному відбувся круглий стіл щодо обговорення уникнення протистоянь між активістами та поліцією під час виступів артистів-гастролерів. Активіст Сергій Пандрак пригрозив подальшими зривами таких концертів. 

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...