«Хто останній?», або як витримати неймовірну чергу в рівненському «Еко-маркеті»?

12.10.2017, 11:49      Переглядів: 3606

В «Еко-маркеті», що у самому центрі Рівного, покупці стоять у довжелезних чергах. Сам маркет користується попитом, адже розташовується у зручному місці, куди легше дістатися. Проте скарг на цей супермаркет вистачає. Мова йде не лише про продукти – найбільше незручностей створюють черги. Зокрема вчора ввечері відвідувачі магазину помітили лише дві працюючі каси. Дуже швидко за ними вишикувалися люди – хтось після роботи. Тому зрозуміло, що багатьом це не сподобалося і вони почали нервувати.

У самому «Еко-маркеті» пояснюють, що немає працівників, і вже з цим звернулися до адміністрації в Києві, просять зрозуміти їх. Проте тенденція з чергами не нова, вона триває досить довго. Як будуть вирішувати – знову ж таки залежить від вищого керівництва.

- На даний момент у нас критична ситуація з касирами. На касу сідають всі, хто вміє працювати. Наразі їх не так багато. Ми довели це до відома керівництво в Києві. На даний момент вони працюють щодо підвищення заробітних плат, щоб залучити більше людей. Хочеться також, щоб нас покупці розуміли. Працівники не винні, що до нас не йдуть люди. Люди до нас приходять, стажуються, бачать, який у нас метушливий народ і йдуть. Ми говорили: не кричіть на касах. Люди самі відлякують від нас працівників, - говорить представниця «Еко-маркет».

Тож наразі рівнянам доводиться сподіватися на хоча б мінімальні зміни на шляху до вирішення проблеми. 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...