Не будемо блокувати, а будемо зривати, - Пандрак пригрозив гастролерам

09.10.2017, 14:50      Переглядів: 2860

У Рівному нині обговорюють концерти артистів, які мали виступи в анексованому Криму та в Російській Федерації. Є представники громадськості, управління культури та патрульної поліції, з СБУ – не прийшли.

Як заявив голова громадської ради при ОДА Віталій Лесько, слід випрацювати механізм щодо урегулювання цього питання в майбутньому та визначити тих, хто буде за це відповідати.

Він зачитав рішення міськради про заборону бізнесової діяльності артистам, які виступали на території РФ, також посилався на закон України. 

- Справді 23 травня 2016 року це рішення було прийнято. Воно складається з двох пунктів – звернутися до Міністерства культури та СБУ. Четвертим абзацом покладено контроль за виконання цього рішення, - розповів начальник міського управління культури Тарас Максименко.

Максименко пояснив процедуру звернення до відповідних служб. Проте управління, мовляв, прямо впливати на процес не може.

- Нам повідомили, що є такий артист (Бабкін, авт.) – за місяць до заходу. У свою чергу ми зустрічалися з директором Міського будинку культури з приводу можливих ризиків та загроз щодо перевірки інформації. Також велися перемовини з Дмитром Яремчуком і Тарасом Козлишиним. Будемо розраховувати на спільну мову з громадськістю щодо залучення до регуляції гастролей у м. Рівне, - каже він.

А Сергій Пандрак, який бойкотував концерт Ольги Полякової у Рівному, заявив, що надалі будуть зривати подібні концерти: «Коли відбувався концерт «звєзди», то жодного чиновника не було. Так само не бачив їх під час концерту Бабкіна. З кожного концерту вони сплачують податки. Потім з цих грошей виготовляються кулі, які калічать та вбивають наших хлопців. Всі ці артисти є агентами ФСБ», - заявив Пандрак.

У свою чергу патрульний Андрій Ліснічук мав зауваження до формулювання питання порядку денного: «Запобігання виникненню протистоянь між патрульною поліцією та громадськими активістами під час проведення розважальних заходів за участю популярних артистів у м. Рівне».

- Згідно рішення, виступи забороняються тим, хто є в списку. Мені з точки зору моральної, безмовно, було стояти там (під час концерту Бабкіна, авт.) неприємно з огляду на деякі моменти, але як поліцейський я діяв, згідно чинного законодавства. Це не протистояння патрульної поліції, це недолуге рішення міської ради, - сказав Ліснічук.

Присутні далі обговорюють пропозиції. Як варіант, пропонують звернутися до чиновників.

Нагадаємо, у Рівному 2 жовтня блокували концерт Сергія Бабкіна. Активісти стали біля входу та не пускали глядачів. Тоді поліцейські створили коридор, через який усі пройшли у залу.

ВИРОДКИ КАЦАПСЬКІ! – ЩО КРИЧАЛИ РІВНЯНАМ, ЯКІ ЗАХОДИЛИ В МБК? (ВІДЕО)

Раніше повідомлялося про створення постійно діючої комісії, яка регулювала б питання виступів артистів. 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...