Найбільші забудовники області відкрили можливість оформлення новобудов у кредит

06.10.2017, 11:52      Переглядів: 1424

Придбання житла в кредит стає доступним для рівнян. Нова іпотечна програма "Житло в кредит" від ПриватБанку дозволяє клієнтам придбати помешкання на прозорих умовах з значно зниженими відсотками не тільки на вторинному ринку, а й новозбудоване житло на первинному ринку.

“Тепер для охочих придбати квартиру в перевірених забудовників, а саме в будівельних компаніях “Реноме-Євробуд”, компанія “Стоград” та ЖК «На Щасливому» ПриватБанк пропонує ексклюзивну програму кредитування на дуже вигідних умовах. Зокрема, мінімальний перший внесок становить всього 25%, - ділиться хорошою новиною керівник Бізнесу “Споживче кредитування” Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Мамчич. - Також клієнти ПриватБанку отримали змогу придбати якісне житло за найнижчими ставками на ринку. Термін кредитування — до 20 років під 17,9% річних без комісій та переплат”.

Програма кредитування передбачає найнижчі відсоткові ставки на ринку нерухомості та зручне й швидке оформлення документів на іпотеку:

початковий внесок – від 25%;
максимальний термін – 20 років;
ставка за кредитом – від 17,9% річних;
жодних прихованих комісій і платежів.

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання.

Кредит може взяти будь-який резидент України, працевлаштований за наймом, або фізична особа-підприємець. Підтвердити доходи можна, надавши довідку про нарахування доходів за останні півроку. Підприємці повинні надати копію виписки з ЄДР та податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи-підприємця.

За більш детальною інформацією звертайтесь у будь-яке з 54 відділень ПриватБанку на Рівненщині, або можна отримати консультацію у фахівця за телефоном (097) 323 10 76 (Ірина Герасимчук) та 067 357 2368 (Олександр Чевдар).

 

 

 

*на правах реклами

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...