Перше засідання за позовом Приварського до ОДА: відповідачі заявили про відвід судді

22.09.2017, 16:43      Переглядів: 1107

У Рівненському адмінсуді нині слухається позов щодо скасування розпорядження голови Рівненської ОДА про звільнення Юрія Приварського з посади першого заступника голови ОДА. На засіданні самого позивача немає, за твердженням адвоката Дмитра Троянчука, він перебуває на лікарняному після операції на коліні.

Відповідача представляють радник голови ОДА Олена Терещенко та представник ОДА Олександр Ганов.

Спершу від відповідача надійшло клопотання щодо залучення до процесу в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог, Державного агентства водних ресурсів України

Представник позивача вважає, що клопотання необґрунтоване. Суддя Наталія Друзенко відмовила у задоволенні цього клопотання.

Після чого відповідачі попросили перерву на готування заяви про відвід судді. Як заявила адвокат Терещенко, «суддя викликала сумніви щодо своєї упередженості та незаконно відхилила клопотання про залучення Державного агентства водних ресурсів.

Адвокат Приварського: «Тут має місце суб’єктивне відношення представника відповідача». Суддя видалилася до нарадчої кімнати.

Нагадаємо, Юрій Приварський був звільнений з посади першого заступника голови Рівненської ОДА після дисциплінарної перевірки. Причиною до звільнення назвали погодження відпустки начальнику Рівненського обласного управління водних ресурсів Сергію Васильєву, якого хотіли звільнити. Вчинене є таким, що "дискредитує Рівненську обласну державну адміністрацію перед центральною владою... та принижує її в очах громадськості", говорилося в розпорядженні.

Нагадаємо, портал «ЧаРівне.інфо» писав про ймовірне корупційне правопорушення Юрія Приварського, що стосується багатомільйонного тендеру його рідного брата, проте поліція відмовилася розслідувати цю справу.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...