Приварський оскаржує своє звільнення у суді

19.09.2017, 10:52      Переглядів: 738

Звільнений перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський оскаржує рішення голови ОДА у суді. Нагадаємо, Приварського було звільнено за порушення присяги держслужбовця - за те, що погодив відпустку начальнику Рівненського обласного управління водних ресурсів Сергію Васильєву, якого хотіли звільнити. Вчинене є таким, що "дискредитує Рівненську обласну державну адміністрацію перед центральною владою... та принижує її в очах громадськості", говорилося в розпорядженні.

Перед цим в ОДА проводилася перевірка, за результатами якої очільник області Олексій Муляренко й прийняв рішення звільнити свого першого заступника.

Нині Приварський подав позов до Рівненської обласної державної адміністрації. Просить визнати протиправним та скасувати розпорядження про його звільнення.

Під час підготовчого провадження справи до судового розгляду судом встановлено, що позивачем в прохальній частині адміністративного позову заявлено клопотання про витребування доказів від Рівненського обласного управління водних ресурсів, а саме: завірену копію листа Державного агентства водних ресурсів України №2591/7/11-17 від 15.05.2017 та завірену копію листа Державного агентства водних ресурсів України №4310/7/11-17 від 31.07.2017 для повного, всебічного та об`єктивного вирішення спору по суті, йдеться в ухвалі суду.

Наступне засідання: 22 вересня, 15.30. Суддя - Друзенко. 

Нагадаємо, портал «ЧаРівне.інфо» писав про ймовірне корупційне правопорушення Юрія Приварського, що стосується багатомільйонного тендеру його рідного брата, проте поліція відмовилася розслідувати цю справу.

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...