Яке покарання визначив рівненський суд для обвинуваченого у викраденні мотоцикла киянина?

14.09.2017, 14:12      Переглядів: 499

Обвинувачений у незаконному заволодінні транспортним засобом киянин запевняв колегію суддів Апеляційного суду Рівненської області, що докази його вини відсутні, а всі звинувачення — безпідставні.

12 вересня 2017 року в Апеляційному суді Рівненської області відбувся розгляд апеляційної скарги обвинуваченого у незаконному заволодінні транспортним засобом 35-річного Романа Д. з Києва. В апеляційній скарзі він просив скасувати вирок Рівненського міського суду від 29 червня 2017 року, яким його засуджено за ч.1 ст. 289 Кримінального кодексу України до позбавлення волі на строк 4 роки. Також суд першої інстанції шляхом часткового складання покарання за цим вироком та вироком Богородчанського районного суду Івано-Франківської області від 23 грудня 2016 року призначив остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років 6 місяців із конфіскацією всього належного обвинуваченому на праві власності майна.

Під час судового розгляду з’ясувалося, що 4 листопада 2014 року близько 13 години Роман Д., перебуваючи неподалік одного з торговельних центрів на вулиці Макарова в Рівному, умисно, з корисливих мотивів, шляхом обману, під приводом перевірки справності транспортного засобу та подальшого його придбання, незаконно заволодів мотоциклом марки «KTM Superduke 990», 2006 року випуску, завдавши власникові збитків на понад 57 тисяч гривень.

Заслухавши учасників судового розгляду, перевіривши матеріали кримінального провадження та обговоривши наведені в апеляційній скарзі доводи, колегія суддів суду апеляційної інстанції апеляційну скаргу обвинуваченого задовольнила частково.

Суд встановив, що твердження обвинуваченого про відсутність доказів його вини у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 289 КК України, не грунтуються на матеріалах кримінального провадження і є безпідставними.

Оскільки ж Роман Д. під час вчинення незаконного заволодіння мотоциклом до кримінальної відповідальності не притягувався, позитивно характеризується за місцем роботи, колегія суддів вважає за можливе призначити Романові Д. покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим.

Відтак, суд апеляційної інстанції ухвалив рішення, яким змінив вирок Рівненського міського суду від 29 червня 2017 року щодо Романа Д. в частині призначеного покарання.

Згідно з ч.4 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання, визначеного судом першої інстанції, більш суворим, призначеного вироком Богородчанського районного суду Івано-Франківської області від 23 грудня 2016 року, Руслану Д. призначено остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років із конфіскацією всього належного йому на праві власності майна.

 

 

Прес-служба Апеляційного суду Рівненської області

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...