Нового чемпіона світу з греко-римської боротьби серед кадетів вітала верхівка влади Рівного

13.09.2017, 17:07      Переглядів: 2735

У відділені греко-римської боротьби сьогодні, 13 вересня, міський голова Рівного Володимир Хомко вітав нового чемпіона світу з греко-римської боротьби серед кадетів у ваговій категорії 69, рівнянина Владислава Кравченка. Нагадаємо, Чемпіонат світу відбувся у Афінах (Греція) з 4 по 10 вересня.

5 років тому приміщення, у якому зараз тренуються спортсмени, не хотіли передавати для розміщення у ньому відділеня греко-римської боротьби. Тоді у цю справу втрутився міський голова.

"Я пригадую той момент, це не так було просто навіть із суб`єктивних для мене причин. Але я прийшов, бо треба було віддати. "Зі скрипом" ми забрали це приміщення. Мені приємно, що тут вийшов чемпіон світу. Погодьтесь, це непересічна подія для міста Рівного. Ми зараз будемо думати, як його закріпити в місті. Ми усім спортсменам зробили щось таке, щоб вони не хотіли виїжджати з міста: квартири дали, земельні ділянки дали, грошові допомоги дали," - розповів Володимир Хомко.

Грамоту від міського голови отримав не лише Владислав Кравченко, а й його тренер Михайло Литвинчук та мама Наталія Кравченко. Сам чемпіон світу зізнається, що мріяв отримати такий титул 5 років, тому терпів усі важкі тренування.

"Я провів 5 сутичок, у яких отримав перемогу. Перша сутичка була з американцем, друга з фіном, потім з норвежцем, турком і фінал був з індійським борцем. Усі сутички були важкі та напружені. Я відчував, що готовий, але потрібно було перейти моральний бар`єр. Це були перші мої серйозні змагання, там було 43 країни-учасниці," - ділиться чемпіон світу з греко-римської боротьби серед кадетів.

У фіналі 18-річний Владислав Кравченко спочатку програвав 1-0, проте згодом все ж знайшов у собі сили та вирвав перемогу з рахунком 1-1. 

У майбутньому юнак планує стати олімпійським чемпіоном.

Ірина ВЕЛИЧКО

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...