Симонів - за об`єднання із Гощею в ОТГ

13.09.2017, 14:19      Переглядів: 652

У понеділок, 11 вересня, депутати Симонівської сільської ради більшістю голосів відповіли "так" на пропозицію Гощанської селищної ради щодо створення об`єднаної громади. Це лише попереднє рішення, однак воно дає можливість розпочати підготовчі процеси до об`єднання, повідомляє Рівненський "Центр розвитку місцевого самоврядування".

Дискусії на сесії були доволі гарячі. Адже депутати хочуть, щоб їхня громада розвивалась, тому бояться помилитися у своєму рішенні. Однак у існуючій ситуації перспектив для Симонівської сільської ради небагато.

Цьому рішенню передували не один етап громадських консультацій. Спершу були проведені зустрічі із мешканцями сіл Симонів та Франівка по виборчих округах. Пізніше депутати сільради додатково вивчали думку людей через опитування. Однак ці форми консультацій не дали остаточної і повної відповіді щодо позиції людей, тому депутати мають намір скликати мешканців на схід села.

У роботі сесії взяли участь й експерти Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Михайло Шелеп та Василь Поліщук. Вони відповідали на запитання депутатів та пояснювали особливості реформи децентралізації.

Також на сесії сільської ради виступав Гощанський селищний голова Микола Панчук, який розповів про те, які перспективи може мати нова об`єднана громада. До того він неодноразово разом з Симонівським сільським головою Ніною Ткачук брав участь у зустрічах з людьми. Адже у мешканців сусідніх громад є чимало спільним проблем, одна із яких сміттєзвалище.

Тепер слід дочекатися рішень інших сільських рад Гощанського району. Від того й буде залежати наскільки швидко вдасться створити Гощанську об`єднану територіальну громаду. 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...