Мешканці Рівненщини можуть наносити на інтерактивну карту місця скупчення відходів

13.09.2017, 11:29      Переглядів: 533

Рік тому Міністерство екології та природних ресурсів запистило електронну мапу сміттєзвалищ України та мобільний додаток із функцією он-лайн сповіщення про виявлені сміттєзвалища, повідомляє ecotown.com.ua. На сайті можна залишити звернення, де вказується місцезнаходження незаконного сміттєзвалища, а потім перевірити його ліквідування.

Міністерство екології та природних ресурсів отримало за рік роботи інтерактивної екомапи понад 1500 повідомлень про несанкціоновані місця скупчення відходів з усієї України. Як зазначив голова відомства Остап Семерак, українці підтримали сервіс і стали на захист довкілля.

За рік під контролем Міністерства екології та природних ресурсів органи місцевого самоврядування ліквідували близько 40% стихійних смітників по усій Україні, продовжує Остап Семерак. Проте мешканці Рівненщини одні з тих, хто найменше інформує про несанкціоновані місця скупчення доходів.

«Найбільше сміттєзвалищ було ліквідовано органами місцевого самоврядування у Київській, Харківській, Миколаївській та Черкаській областях, - наголошує міністр. – Найменше повідомлень про виявлені сміттєзвалища надійшло із Івано-Франківської, Рівненської та Чернівецької областей».

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...