Про фінанси - весело: школярів запрошують до Бізнес-школи ЮніорБанку

12.09.2017, 12:07      Переглядів: 1243

Починається навчальний рік, а отже, для школярів часу на розваги стає менше, а на навчання - більше. Як поєднати приємне з корисним, знають тренери ЮніорБанку.

Навчання і розвиток дітей давно вже вийшли за межі шкільних кабінетів і парт. Батьки, бажаючи для своїх чад корисних і цікавих знань, шукають тематичні дитячі клуби, гуртки та курси. Звісно ж, головний критерій вибору - практична цінність отриманих знань і цікавий формат подачі інформації.

Веселе навчання, корисні знання і приємна атмосфера - все це пропонує Школа фінансового успіху від ЮніорБанку. Це унікальний освітній проект. У Бізнес-школі немає одноманітних уроків, підручників і конспектів, зате є практичні знання і навички, захопливі заняття в ігровій формі та веселий навчальний процес. Дітей віком від 6 до 17 років вчать основам фінансової грамотності, банківській справі, азам підприємництва і навіть ораторському мистецтву - усьому, що може стати в пригоді майбутнім бізнесменам.

Бізнес-школа відбувається чотири рази на рік. Заняття проходять у трьох вікових групах: Kids (6-10 років), Start (11-13 років), Teens (14-17 років). А завершується програма презентацією власних стартапів випускників.

Навчання - цілком безкоштовне. У Рівному заняття проходитимуть за адресою: м.Рівне, вул.Грушевського 42А. Все, що потрібно для участі, - оформити Картку Юніора та зареєструватися на сайті ЮніорБанку чи в будь-якому відділенні ПриватБанку.

Унікальна пластикова карта Юніора, яка випускається за згодою і під контролем батьків, дає можливість користуватися банківськими послугами. З Карткою ЮНІОРА дитина може:
- відвідувати захопливі навчальні заходи - бізнес-квести, екскурсії в банк, тренінги у Бізнес-Школі;
- отримувати бонуси в разі оплати товарів у магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс»;
- брати участь у змаганнях, конкурсах та акціях, організованих ЮніорБанком спільно з MasterCard.

Освітня програма «ЮніорБанк» - стартувала в 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні та Латвії, об’єднуючи понад 500 000 школярів. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.
Більше цікавої інформації - на сайті
https://juniorbank.com.ua/ та у соціальній мережі https://www.facebook.com/uniorbankua/?ref=br_rs


*на правах реклами

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...