Смачило пояснила, чому затягнувся процес реєстрації статусу добровольців

07.09.2017, 14:05      Переглядів: 705

Вчора сесію Рівненської облради пікетували добровольці, які вимагали пояснень, чому затягнувся процес надання їм статусу учасників бойових дій.

Відповідне рішення сесія Рівненської облради прийняла ще в жовтні минулого року, однак, до цієї пори питання залишається не вирішеним.

- Три дні - щоб була визначена комісія та почала діяти. Останнє попередження, більше попереджнь не буде і вашої роботи - також, - заявив на сесії координатор "Дії" на Рівненщині Роман Коваль. 

- Розпорядження було опрацьовано облдержадміністрацією, підписане мною та Миколою Миколайовичем. І тому в першу чергу ми маємо запитати в юстиції, щоб вони тут не переводили стрілки на адміністрацію в тому числі. Обласна адміністрація зробила свою роботу давно, - сказав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. 

У той же час начальниця обласної юстиції Іванна Смачило стверджує, що затримки за рівненською юстицією не було, а звинувачення облдержадміністрації є "у чомусь безпідставні". 

За її словами, спільне розпорядження голови обласної ради та голови облдержадміністрації до юстиції на реєстрацію потрапило лише 30 травня 2017 року. До розробки документа працівники юстиції не залучалися. 

- Розпорядження було прийняте з порушенням законодавства. Ми пішли назустріч ОДА і відповідно до їхнього листа повернули розпорядження на доопрацювання, - пише Смачило.

Новий проект розпорядження на державну реєстрацію подали лише 30 серпня 2017. Як виявилось, у поданому документі не вистачало ряду обов`язкових погоджень державних органів, які має  збирати ОДА, повідомила Іванна Смачило. 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...