Хомко щодо реконструкції «Авангарду»: Обіцяють, що з дня на день буде експертиза

06.09.2017, 13:14      Переглядів: 961

Наразі, за словами мера Рівного Володимира Хомка, проект реконструкції «Авангарду», який був ще представлений у квітні, перебуває на експертизі, проте невідомо, коли вона закінчиться, адже постійно чиновники лише обіцяють.

Президент НК «Верес» Олексій Хахльов визнавав, що терпіння вболівальників – на межі, адже рівняни не бачать будівельного паркану, утім, наголосив, що тендер можуть вже оголосити у вересні. Проте знову ж таки мер Рівного каже, що дати тендеру оголосити не може, бо чекає експертизу.

- Нічого немає. Цією інформацію володіє Хахльов. Розмовляли з проектантами. Все – у Києві. Обіцяють з дня на день буде експертиза. Мені не горить, але бажано, щоб це було швидше, бо 19 числа ми вже направляємо залишок і я би міг направити ці кошти на будівництво. Якщо буде експертиза, то я буду передбачати, що буде вже тендер. Але зараз ще не знаємо, коли той тендер буде призначений, - розповів Хомко.

ХАХЛЬОВ РОЗПОВІВ, КОЛИ РІВНЯНИ МОЖУТЬ ПОБАЧИТИ БІЛЯ "АВАНГАРДУ" ПАРКАН БУДМАЙДАНЧИКА

- Гроші за проект ми заплатили, чекаємо експертизи… Якщо до 19 жовтня експертиза буде, то можна буде оголошувати тендер. Проектна організація зобов’язалася зробити до певного числа проект, він повинен лежати на столі. Якщо не буде лежати, то мають бути штрафні санкції, - додав він.

Раніше повідомлялося, що на реконструкцію «Авангарду» планують витратити близько 110 мільйонів гривень.

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...