У Рівному засідає Госпітальна Рада

30.08.2017, 10:12      Переглядів: 1048

Засідання проводять у приміщенні другої поліклініки. Спершу відповідно до порядку денного обирали головуючого. Надійшла пропозиція обрати Галину Кульчинську, а також Юрія Осіпчука.

До складу Госпітальної Ради наразі включені 24 делегати, а присутньо 21. Ознайомитися зі списком можна за посиланням.

На сьогодні не обрали представників від Здолбунівського району, в силу того, що сесія не ставила це питання: «Ми чекаємо двох представників Здолбунівського району», - каже головуюча на засіданні Галина Кульчинська. 

Читайте також: СКАНДАЛ ІЗ ГОСПІТАЛЬНОЮ РАДОЮ У РІВНОМУ ДІЙШОВ ДО МІНІСТЕРСТВА

Рішенням сесії міської ради до Госпітальної ради від Рівного ввійшли представники влади та головні лікарі, а саме - депутат міськради та начальник обласного управління ОЗ Юрій Осіпчук, заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська, головний лікар ЦМЛ Євген Кучерук, головний лікар дитячої лікарні Микола Надєйко, головний лікар міського пологового будинку Сергій Сулімовський та начальник міського управління ОЗ Віктор Іськів, пізніше ж після бурхливих обговорень включили ще трьох людей від громадськості, але без права голосу – Юрія Поліщука, Юрія Лазаревича та Вікторію Покоєвчук.

У порядку денному також стоять питання щодо створення робочої групи з питань розроблення Регламенту Рівненського Госпітального округу та робочої групи з питань розроблення Плану розвитку округу.

Оновлено: ЯК МОЖНА ОЧОЛЮВАТИ ДОРАДЧИЙ ОРГАН, КЕРУЮЧИ МЕДИЦИНОЮ ОБЛАСТІ? - ОСІПЧУКА ПРОПОНУЮТЬ ОБРАТИ ГОЛОВОЮ ГОСПІТАЛЬНОЇ РАДИ 

ТАЛАЩУКА ОБРАЛИ ГОЛОВОЮ ГОСПІТАЛЬНОЇ РАДИ

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...