Повільно, але впевнено: Бучинський таки проголосував за Бортніка

29.08.2017, 15:36      Переглядів: 1144

Депутати Рівненської облради заслухали єдиного кандидата на посаду головного лікаря обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Заклад вже три роки очолює Андрій Бортнік.

- Звичайно є питання, які треба вирішувати, але їхнє вирішення залежить від фінансування, оскільки допомога гарантується державою. Розглядалися інші питання, але структура містка і жоден місцевий бюджет це профінансувати не може. Вдалося частково запустити диспетчерську службу, ми маємо змогу контролювати кожну машину, адже встановлені GPS-навігатори. Далі. Частково вдалося вирішити питання щодо приміщень, але переселити у приміщення з кращими умовами праці – проблематично. Це проблема матеріально-технічної бази. 40 % транспорту потребує заміни, але основна проблема – це недофінансування заробітної плати. Але є бачення, є команда. Я об’їздив інші центри, є з чим порівняти, - розповів єдиний кандидат.

Присутні злегка піджартовували, що, мовляв, питання є політичним, бо ж заступник голови облради Олексій Бучинський, як і Андрій Бортнік, є «свободівцем».

- Ще є час. Не передумали? – сміючись зауважує депутат Владислав Сухляк.

Олексій Бучинський все ж підняв руку за соратника. Кандидатуру Бортніка рекомендували винести на сесію облради.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...