У новоствореній ОТГ на Рівненщині відкрили сучасний ФАП

27.08.2017, 11:27      Переглядів: 802

22 серпня громада села Дубрівка Привільненської об’єднаної територіальної громади Дубенського району відзначали довгоочікуване свято - відкриття сучасного ФАПу, відремонтованого за сприяння проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3". Про це повідомляє Рівненський обласний Ресурсний центр розвитку громад.

Особливість цього проекту в тому, що недавно створена на території Привільненської ОТГ громадська організація «Розумна громада» за 4 місяці зуміла розробила та реалізувала мікропроект «Комплексні енергозберігаючі заходи в приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту с.Дубрівка Дубенського району Рівненської області шляхом проведення капітального ремонту».

Загальна вартість робіт сягнула 313 тисячі гривень. З них внесок громади – 15650 грн., підтримка з боку проекту МРГ – 135600 грн., кошти Привільненської сільради – 161750 грн. Додаткові роботи вартували місцевому бюджету 150 тис грн., адже окрім запланованого, у медустанові на благо людям придбано ще й медобладнання, меблі, влаштовано огорожу та вимощено доріжки. Відтепер люди тут отримуватимуть на порядок якісніші медичні послуги в комфортних умовах.

На відкриття Дубрівського ФАПу завітали гості – представники проекту МРГ, офісу реформ Асоціації міст України, регіонального офісу програми «U-LEAD з Європою», а також Народний депутат України Олександр Дехтярчук, котрий високо оцінив внесок проекту МРГ у посилення спроможності громад області, відзначив заповзятість та рішучість жителів Привільненської ОТГ. У подарунок від народного депутата ФАП отримав інгалятор, який був такою необхідністю тут.
 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...