Афера на мільйони: обладнання для рівненського онкодиспансеру придбали за завищеними цінами

25.08.2017, 13:41      Переглядів: 3021

Придбання лінійного прискорювача для Рівненського обласного онкодиспансеру називає аферою, яка обійшлась бюджету області дорожче на 20 мільйонів гривень.  Про це написав у Facebook депутат Рівненської облради Микола Кучерук.

"У темній справі закупівлі другого лінійного прискорювача нові факти. Виявляється, тендерні торги, які проводило обласне управління охорони здоров’я, відбулися з порушеннями. І ще у 2012 році місцева прокуратура запідозрила: дві фірми, які подалися на тендер, – пов’язані між собою. Тому й ціну вони могли завищувати в рази.

Тоді обласна прокуратура повідомила рівненських антимонопольників. А ті в свою чергу попросили у київських колег перевірити ці фірми. Столичний антимонопольний комітет спромігся лише на якісь рекомендації щодо вжиття заходів задля усунення причин такої ситуації. І все. Крапка. На цьому справа зупинилася. А обласний бюджет в результаті такої оборудки цьогоріч збіднів на понад 21 мільйон. Та всім начхати. Я ж зупинятися не збираюся. Хочу бачити два томи тендерної документації на 791 сторінку і знати прізвища всіх членів тендерної комісії, причетних до цієї закупівлі.", -пише депутат.

Нагадаємо, техніку для онкохворих уряд Азарова обіцяв оплатити з державного бюджету, але з компанією так і не розрахувався. Тож повертати борг довелось із обласного бюджету.

 

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...