На Рівненщині буде створена ще одна ОТГ - Семидубська

26.08.2017, 14:34      Переглядів: 657

Таким є результат зустрічі, що відбулася 22 серпня у приміщенні Семидубської сільської ради, повідомляє Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Про перспективи утворення Семидубської ОТГ із сільським головою Миколою Ковальчуком радились експерт Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Михайло Шелеп та консультанти Рівненського регіонального відділення АМУ Василь Курилас і Людмила Кушнер, а також керівник апарату Дубенської райдержадміністрації Людмила Перетятко.

Згідно перспективного плану формування територій громад Рівненщини у склад Семидубської ОТГ повинні увійти 4 сільські ради Дубенського району: Семидубська, Гірницька, Соснівська та Майданська. Об`єднавчі процеси тут розпочалися ще у 2015 році, а в липні 2016 року ці сільські ради навіть отримали позитивний висновок ОДА щодо проектів рішень про об`єднання.

Однак, в останній момент Майданська сільська рада неочікувана вийшла із об`єднавчого процесу і відмовилась приймати остаточне рішення щодо входження в ОТГ. Цим самим було заблоковано об`єднавчий процес для всієї об`єднаної громади.

Оскільки, Майданська сільрада не змінила своєї позиції, то було вирішено, що варто продовжувати об`єднавчі процеси у форматі трьох сільських рад, між якими є порозуміння щодо спільного майбутнього. Тому є сподівання, що вже невдовзі буде сформована ще одна ОТГ у Дубенському районі.

Нагадаємо, що на сьогодні на Дубенщині вже сформовано 4 об`єднані громади, одна з яких - Тараканівська, готується до виборів у жовтні. 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...