Прем’єра фільму Червоний у Рівному: люди аплодували стоячи

17.08.2017, 08:50      Переглядів: 1155

 Гостросюжетну стрічку від режисера Зази Буадзе за однойменним романом Андрія Кокотюхи презентували у Рівному.

На допрем`єрний показ фільму приїхали творці фільму. Як розповідає  режисер-постановник Заза Буадзе бюджет стрічки обйшовся у 20 млн грн. Половина суми від Держкіно, решта спонсорська допомога.

– Це великий постановочний фільм. Зйомки проходили у Кривому Розі і тривали три мсяці.. Тут  ми з нуля побудували свій Гулаг, радянський концтабір. Кастинги на головного героя проводили по всій Україні.

Головну роль Данила Червоного зіграв Микола Береза. У Львові Береза є директором одного з найпопулярніших українських театрів — імені Леся Курбаса.

- Мені як актору важливо, щоб це не був герой на постаменті. Тому намагався максимально наближати його до абсолютно людських якостей.Перед зйомками я серйозно готувався, багато читав. Хочу сказати, що Заза Буадзе — майстер своєї справи. Інколи я дивувався, як він кожен кадр, планує заздалегідь.

Зал кінотеатру "Україна", де відбувався показ був заповнений вщент. Наприкінці показу рівняни аплодували стоячи.

Вже скоро, Червоного покажуть в усіх кінотеатрах України у день незалежності, 24 серпня.

Сюжет фільму перенесе глядачів у середину ХХ століття, коли в радянському концентраційному таборі одночасно опиняються радянський льотчик Віктор Гуров та український повстанець Данило Червоний. Цим героям, зі Сходу та Заходу, доведеться витримати знущання начальника табору, організувати повстання…Воїна УПА Данило Червоний знаходить у собі сили протистояти репресіям начальника табору, робить відчайдушну спробу вирватися на волю і піднімає перше повстання у Гулазі.

Оксана КРАВЕЦЬ

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...