Не тільки не знесли, але й добудували: на Чорновола в Рівному спокійно працює незаконна точка

16.08.2017, 23:39      Переглядів: 4156

Таких МАФів у Рівному безліч. Міська влада поки що не унормувала це питання.

Журналістка Тетяна Юрчук/Юліана ТЕТ звертає увагу на точку поблизу ТЦ "Вікторія" на вулиці Чорновола. Ще місяць тому, за її словами, було оголошено попередження про знесення через незаконне розміщення, проте МАФ не тільки не знесли, але він ще й розширився.

- При чому з одного боку МАФу (цей не МАФ навіть, це ціле приміщення!) працює "кальянна" до пізньої ночі. Теж цікаво: хто їм затвердив такий графік роботи? - питає Тетяна.

На що заступник міського голови Рівного Віталій Герман зауважив, що дана точка працює неправомірно - як і багато інших незаконно встановлених тимчасових споруд. А питання стосовно вручення приписів, мовляв, буде розглянуте на черговому засіданні комісії з питань звільнення території міста від незаконно встановлених тимчасових споруд, яке попередньо заплановане на серпень.

- Про який конкурентний ринок у Рівному може йти мова, якщо ще рік тому офіційно і публічно було відомо, що по даному МАФу жодного документу дозвільного нема, а він все одно успішно працює зараз? - запитує далі Тетяна Юрчук.

Тут же користувачі згадують нещодавній інцидент із розгоном підприємців біля музею мером Рівного Володимиром Хомком. Нагадаємо, один із підприємців вирішив торгувати далі

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...