Перипетії навколо посади першого заступника голови Рівненської ОДА: що буде з Приварським?

16.08.2017, 20:25      Переглядів: 1113

Використано фото chesno.org

Вже минуло майже три тижні як Юрій Приварський не виконує обов’язки першого заступника голови Рівненської ОДА. Він, як заявив голова ОДА Олексій Муляренко, був відсторонений у зв’язку з перевищенням своїх повноважень. Триває перевірка, за результатами якої й буде прийнято остаточне рішення щодо пана Приварського. А доки той перебуває на лікарняному.

Такий стан речей викликає питання в Олексія Муляренка. Адже невідомо – чи перший заступник хворіє, чи просто тактика така – «залягти на дно».

- Наразі проводиться перевірка дисциплінарної комісії обласної адміністрації. Тому поки що не зовсім коректно говорити про мого майбутнього наступника – першого заступника. Адже, як відомо, посада визначається на конкурсі. Стосовно рішення комісії, то воно вже на виході, і буде сьогодні-завтра. Воно вже є, але я ще з ним не ознайомлений. Після ознайомлення я маю ще 10 днів. Комісія дає мені рекомендацію, а я на основі неї приймаю рішення, - розповів пан Муляренко.

- Там є певна процедура, де він (Приварський, авт.) має надати певні пояснення. Але фізично він ці пояснення не надає, тому що знаходиться зараз на лікарняному, тобто з одного лікарняного – на інший. Не знаю, чи він робить це зумисне, чи, можливо, хвороба якась «підкосила», - зазначає очільник області.

З його слів, Приварський допустив порушення "субординаційних моментів". Тому, ймовірно, звільнення другої людини в області не за горами. 

- Я вважаю, що це порушення його як працівника, як заступника, як фахівця. Але ще своє слово має дати дисциплінарна комісія, - наголошує Муляренко.

Наразі невідомо, хто би міг стати першим заступником голови Рівненської ОДА замість Юрія Приварського. Називають прізвище Віталія Ундіра, проте Олексій Муляренко це заперечив.

- Пан Ундір став моїм заступником і він не може стати моїм першим заступником, бо це окрема посада, на яку треба проходити окремий конкурс. Це має бути окрема людина. Спочатку треба звільнити місце. Щоб можна було відкрити конкурс, треба спочатку звільнити Приварського. Поки Приварський на роботі, то некоректно про це говорити, - пояснив голова ОДА.

Нагадаємо, що портал «Чарівне.інфо» писав про ймовірне корупційне правопорушення Юрія Приварського, що стосується багатомільйонного тендеру його рідного брата, проте поліція відмовилася розслідувати цю справу і вона, як бачимо, ніяким чином не повпливала на перебування його на посаді.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні