Керувати спортивним закладом на Рівненщині прагнуть екс-регіонали?

20.08.2017, 09:28      Переглядів: 3377

Костопільський спортивний ліцей скоро матиме нового керівника. Контракт із нинішнім директором вже закінчується, тож наразі на цю посаду вже є три претенденти: Ніна Ткачук , Дарина Таргоній та Сергій Захожий.

  

Нагадаємо, КЗ «Костопільський обласний ліцей-інтернат І-ІІ ступенів» має спортивний профіль і навчається там близько 250 дітей. Вихованці ліцею – знані в Україні, Європі, світі спортсмени.

Днями, у закладі відбулись збори працівників. У підсумку таємного голосування, колектив підтримав діючого директора Дарину Таргоній, віддавши 81 голос, «за» Сергія Захожого – 6 осіб, а Ніну Ткачук – 1.

Як виявилось, Сергій Захожий, який є в списку претендентів, був членом «Партії регіонів» з 2009 року, і навіть балотувався кандидатом у депутати Костопільської міської ради.

 

Своє перебування у лавах регіоналів Сергій Захожий ніяк не пов`язує з політичними переконаннями. Пояснює, що партійність у його житті була виключно для того, аби допомогти його вихованцям брати участь у змаганнях.

- Окрім «Партії регіонів» я ще був у «БЮТі» звідки мене вигнали. Єдине, що я хотів зробити, коли отримував партійний квиток - це допомогти нашому закладу. Адже зрозуміло, що на будь які змагання, підготовку спортсменів потрібні кошти. Тому я сподівався, що одна чи інша партія зможе допомогти. Чи вплине цей фактор на мою кандидатуру не знаю. Це вирішуватимуть люди. Наразі логічно, що більшість з них підтримали Дарину Таргоній. Вона діючий директор, і працівники, які працюють роками у закладі проголосували за неї.

Крім Партії Регіонів Сергій Захожий встиг стати членом і Народного Руху, теж, швидше за все, щоб допомогти юним спортсменам. Коли ж партії, які бажали видати квиток пану Захожому в Костопільському районі закінчилися, він покинув тренерську діяльність та самих спортсменів і зараз перебуває у обліку у службі зайнятості.

Діючий керівник закладу Дарина Таргоній вже давно пенсійного віку, натомість, жінка і надалі хоче керувати.

- Ми маємо значні досягнення, наші спортсмени мають хороші досягнення та результати. Як наслідок, заклад має хорошу репутацію не лише в області, а й за її межами.

Нагадаємо, що обиратимуть директора Костопільського обласного ліцею-інтернату депутати облради на засіданні вже у вересні.Тоді ж і буде відомо як проголосують обранці патріотичних партій за колишніх регіоналів. До речі, рішення зборів трудового клективу носить лише рекомендаційний характер, тому не виключено, що керівником Костопільського обласного ліцею-інтернату може стати не екс-регіонал, не пенсіонерка, а нова людина.

Степан ПЕТРУЛЯ

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...