Муляренко та Хомко обговорили з Гройсманом освітні пріоритети

17.08.2017, 08:25      Переглядів: 629

До кінця року на Рівненщині планують збільшити кількість місць у дитсадках майже на 800. Пріоритетним завданням є також створення опорних шкіл.

Відтак, нині на Рівненщині вже функціонує 8 таких закладів, до складу яких входить 19 філій. Окрім того, органами місцевого самоврядування прийнято рішення щодо розширення опорної структури на Березнівщині, Дубровиччині та у Рівненському районі.

На цьому акцентував голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко у рамках селекторної наради з питань підготовки до нового навчального року під керівництвом Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Участь у селекторі взяли також заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, міський голова Рівного Володимир Хомко, а також освітяни та керівники підрозділів, які відповідають за гуманітарні питання.

За словами глави Уряду, в рамках досягнення поставлених цілей Кабмін сприятиме роботі в декількох напрямках, а саме: продовження створення опорних шкіл, закупки шкільних автобусів, забезпечення освітніх потреб. Окрема увага - забезпеченню умов навчання - від ремонту шкіл до повної комплектації підручниками, а також вирішенню питання перевантаження шкіл і зменшення черги в дошкільні навчальні заклади.

Володимир Гройсман висловив впевненість, що і проблему черг в дитячі садки можна вирішити вже за три роки спільними зусиллями Уряду та місцевої влади.

«Завдяки децентралізації зросли місцеві бюджети. Кошти бюджетів мають працювати на маленьких українців. А питання інвестування в освіту залишається пріоритетом області,» - зауважив Олексій Муляренко.

Відтак, на Рівненщині завершена реконструкція дошкільного навчального закладу у селі Дубляни Демидівського району. До кінця поточного року заплановано завершити будівництво дитячого садка в Обарові Рівненського району, добудову до існуючого дошкільного закладу у смт Гоща, реконструкцію нежитлового приміщення під дитсадок у Новому Корці Корецького району, реконструкцію з добудовою дитячого садка у смт Радивилів.

До 1 вересня завершиться будівництво школи у селі Горбаків Гощанського району. А до кінця поточного року заплановано завершити будівельні роботи загальноосвітнього навчального закладу у Піскові Костопільського району, реконструкцію школи у с. Корнин Рівненського району. Виконуються роботи з реконструкції ЗОШ у с Степангород Володимирецького району.

«Ми починаємо програму «Нова українська школа». Людина лише раз в житті може отримати якісну дошкільну й шкільну освіту. І наше завдання - забезпечити доступ до такої освіти, аби наші молоді люди були конкурентними в подальшому житті,» - сказав Прем`єр-міністр України.

Прес-служба Рівненської ОДА
 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...