Вуличні перегони у Рівному: одних "дістало", інші - насолоджуються (+відео)

13.08.2017, 13:42      Переглядів: 7329

Вже довгий час у Рівному говорять про вуличні перегони на околицях міста. Місцевим мешканцям такі "розваги" сильно заважають, мовляв, не дають спати, тому й просять втрутитися поліцію.

- Нікого не здивую, коли скажу, що після 23-ї на ділянці з Боярки до Тинного влаштовуються справжні вуличні гонки. Водіїв від гальм на 180 градусів розвертає на зустрічну смугу. Вони створюють аварійні ситуації тоді, коли на дорозі присутні інші учасники руху. Вони не зважають, що поруч і багатоповерхівки, і приватний сектор. Але найцікавіше те, що повз проїхали як мінімум ТРИ ПАТРУЛІ І НЕ ЗВЕРНУЛИ НА ЦЕ УВАГУ. А відколи у нас дозволені вуличні гонки в межах міста, Serhii Merchuk, Оксана Юрченко?
П.с. а в кінці відео видно один з патрулів
, - написала Оксана Самардак. 

 

Під постом підписуються інші. Деякі навіть стверджують, що готові до самосуду, якщо поліція не вплине. 

Проте знаходяться й поціновувачі перегонів. 

- Найсмішніше, що автівки такого шуму як мотоцикли не роблять. А всі чомусь пишуть, що автоперегони заважають спати. Для тих, хто не бачив, що там відбувається: збираються біля сотні машин і до тисячі глядачів. З них їздить аби десяток. Паралельно катається пару мотоциклів, найголовніше, що приїздять дорослі і привозять дітей подивитися, тобто людям це цікаво і подобається, оскільки це популярна штука. Пропоную збудувати за бюджетні кошти автодром, на якому це все може відбуватися. Ну, стадіон для приватного клубу "Верес" з бюджету роблять, - долучився до дискусії Юрій Компанець. 

Начальник патрульної поліції м. Рівне Сергій Мерчук розповідає, що учасників вуличних перегонів притягують до відповідальності, однак, через нестачу засобів фіксування перевищення швидкості це робити важче. 

- Звичайно, ми реагуємо, але ви знаєте, що у поліції немає засобів для вимірювання швидкості. Це є основною проблемою, через що ми не можемо відреагувати. Я сам особисто там був двічі на виклику. Ми припиняємо ці перегони. Якщо є вільний екіпаж, то вони не дозволяють їм ці речі. Якщо вони перетинають суцільну лінію розмітки - так, ми їх штрафуємо. Якщо вони неправильно паркуються - так, ми їх штрафуємо. Але якщо зібралося сто машин і нічого не порушують, то, звичайно, ми їх не штрафуємо. Думаю, що до кінця року будуть засоби для вимірювання швидкості і ми будемо з цим питанням справно боротися. 

Стосовно "самосуду" Сергій Мерчук зазначає, що це "великі слова". Запевняє, що поліція надалі робитиме все можливе від себе. 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...