Викладачка медколеджу отримала штраф за хабар у 4000 доларів

13.08.2017, 14:47      Переглядів: 4478

Спійману на хабарі викладачку Рівненського медичного коледжу Інну Борисюк засудили до штрафу, про це 368.media стало відомо з вироку Рівненського міського суду.

Згідно вироку, викладач з предметів «Догляду за хворими», «Сестринська справа» за 4000 доларів, що у перерахунку на національну валюту становить близько 105 тисяч гривень, обіцяла здійснити вплив на прийняття рішення особою, а саме директора Рівненського державного базового медичного коледжу, пов`язаного зі вступом у Рівненський державний базовий медичний коледж на державну (бюджетну) форму навчання.

25 липня 2017 року між прокурором Рівненського гарнізону майором юстиції Грицюком Н.П. та обвинуваченою була укладена угода про визнання винуватості.

Відтак, суддя Крижова призначила викладачці узгоджене покарання у вигляді штрафу у 25 500 грн. 00 коп. та додаткового покарання у вигляді позбавлення права обіймати організаційно - розпорядчі та адміністративно - господарські посади у органах державної влади, органах місцевого самоврядування, а також позбавлення права займатися викладацькою діяльністю строком на 3 роки.

Запобіжний захід у вигляді домашнього арешту скасовано. 

Речові докази у справі які знаходяться у Рівненському НДЕКЦ МВС України (м.Рівне, вул.Гагаріна, 39), зокрема, грошові кошти в сумі 4000 доларів США, а саме 40 купюр номіналом по 100 доларів кожна, повернули хабародавцю. 

До слова, Інна Борисюк з 2015 року заочно вчиться на магістра вищої школи в НУВГП. 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...