Мама народженої у Рівному трійні: "Я немов відчувала, бо завжди мріяла про двійнят"

09.08.2017, 14:02      Переглядів: 4562

 У Рівненському перинатальному центрі, учора, 8 серпня на світ з`явилась трійня. Усі - дівчатка вагою 1 300, 1 800 та 1 350 грамів.  Наразі мама та немовлята знаходяться під пильним наглядом лікарів.

Батьки малюків - обоє 20-річні мешканці села Білоберіжжя Дубенського району. Тато діток- учасник АТО.

Мама 20-річна Анастасія Трофимчук розповідає, що звістка про багатоплідну вагітність стала несподіванкою.

- Спочатку була шокована, як і чоловік. Знаєте, я завжди мріяла про двійню, напевно? тому так і сталось,-розповідає мама діток. - Тож, тепер я щаслива втричі більше. Зараз я почуваюсь добре, і дуже хочу побачити своїх дівчаток. Після кесарового розтину, я ще не вставала, з дітками був чоловік. Він розповідав, що вони справжні красуні і дуже схожі на мене.

Разом з "ЧаРівне.інфо" Анастасія вирушає у відділення реанімації, де виходжуються новонароджені. Тут і відбувається їх перша зустріч.

Молодій мамі на підмогу вже приїхала бабуся. Тато діток, одразу після пологів поїхав у АТО. Після збору документів, повернеться додому, аби допомагати своїй дружині.

За словами медиків? наразі усі дітки почуваються добре, їх стан  відповідає "недоношеності".

- Новонароджені наразі під наглядом наших фахівців. Головне, що вони не знаходяться на апаратах штучного дихання, а лише на допоміжних методах підтримки дихальної функції, - пояснює головний лікар Вікторія Єнікеєва.- Разом з тим, усі недоношені  малюки мають певні критерії виписки з пологового. Тобто їх вага має досягти 2-х і більше кілограм. На момент закриття нашого закладу на профілактику мама з новонародженими будуть переведені в обласну лікарню.

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...