Рівнянам роздавали презервативи та розповідали про гепатит (фото)

28.07.2017, 12:57      Переглядів: 2970

 Таким чином активісти вкотре вирішили звернути увагу громадськості та більшою мірою представників влади – як вищої, так і депутатського корпусу Рівненщини до проблеми зараження гепатитом C. Адже проблема, кажуть, не вирішується, незважаючи на постійні флешмоби. Держава мала б виробити окрему програму на боротьбу з цією недугою, проте чомусь не робить цього. Тому активісти закликають громадян до того, аби були обережні та відповідально ставилися до свого здоров’я.

Для цього в центрі Рівного влаштували акцію – щоб інформувати людей.

На фото Олена Гандзюк

Рівняни також можуть безкоштовно обстежитися на наявність цієї недуги – перевірку можна пройти в Обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом.

- Проведення цих акцій – це перший крок до вирішення проблеми. Гроші на нас не звалилися, але люди принаймні заговорили. Тому що в нас є колосальна проблема – не забуваємо й про події на сході, і скільки там заражається людей, - каже головний лікар Центру СНІДу Олена Гандзюк.

- Сьогодні наша акція присвячена тому, щоб привернути увагу обласного керівництва та депутатів, що не прийнята відповідна програма. Ми хочемо, щоб вони звертали увагу на кількість хворих і що їх треба лікувати. У нас тільки на обліку перебувають 3315 хворих. А взагалі тільки 5 % знають свій статус, тому що люди не обстежуються. Гепатит C може і не проявлятися, - зазначає керівник Рівненського обласного благодійного фонду «Наше майбутнє» Людмила Рибчук. 

Перехожим роздавали інформаційні буклети, презервативи. Також активісти показали перфоманс, як інфікуються люди, – за словами Людмили Рибчук, через кожні п’ять хвилин у світі гепатитом C заражається одна людина.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...