Півмільйона євро на облаштування підземелля у Рівному можуть дати європейці

26.07.2017, 13:25      Переглядів: 832

Знайдене взимку минулого року підземелля у парку Тараса Шевченка планують консервувати та перетворити в місце відпочинку рівнян. Наразі місто сподівається на європейський грант, кошти з якого, а це півмільйона євро, спрямують на облаштування підземелля. Частка міського бюджету в реалізації проекту - 10%.

"З 1 вересня ми розпочинаємо консерваційні роботи для того, щоб ця будівля не розвалилася. Нам потрібно буде зробити велику фахову роботу. Ми залучаємо спеціалістів зі Львова і Києва," - розповів начальник управління культури і туризму Тарас Максименко.

Доля європейського гранту буде визначатися у вересні.

"Я дуже сподіваюся на кошти з Брюсселя. І я дуже сподіваюся, що на ці кошти ми зробимо це нескромно і так, щоб це було цікаво. Якщо це будуть європейські кошти, це буде проект, який насправді ще не існує в Україні. Це буде звуко-світлове шоу навколо фундамента. Ми підключимо спеціальну класичну музику. Кожен рівнянин зможе прийти і насолоджуватися ввечері цим шоу. Це буде зенітка, яка приковуватиме увагу в небо. Також облаштуємо підземну частину. Там хочемо зробити квест-кімнати," - додав Тарас Максименко.

До слова, планують створити квести на знання історії Рівного. Таким чином серед рівнян буде популяризуватися історія міста.

Ірина ВЕЛИЧКО

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...