У Сарнах на службу заступили патрульні поліцейські (фото)

24.07.2017, 11:55      Переглядів: 2355

У Сарнах цими вихідними новообрані патрульні поліцейські складали присягу.

Сорок дев’ять дівчат та юнаків струнко вишикувалися на центральній площі міста Сарни. Там склали присягу новообрані патрульні поліцейські. Вже ввечері суботи вони заступили на першу свою службу.

Це вже друге місто на Рівненщині, яке має патрульну поліцію. І 32-ге місто в Україні.

- Зараз 13 тисяч патрульних поліцейських працює в нашій державі. Це 28 управлінь, 32 міста. З них шість міст – у зоні проведення АТО. І одне із найсильніших управлінь – це управління патрульної поліції міста Рівне. І раді, що в нього таке поповнення, - розповів під час урочистого складання присяги патрульними поліцейськими Сарн начальник департаменту патрульної поліції України підполковник поліції Євгеній Жуков.

У Сарненському підрозділі – 10 дівчат, серед хлопців – чотири учасники бойових дій.

Їхній присязі передували складні чотиримісячні навчання. Складали майбутні патрульні і теорію – законодавство, і практику – стрільбу, тактику та інше.

Всі новобранці мають різний фах, та всі мріяли вступити саме до лав поліції. Мирослава Бережна лишень закінчила університет, та про зміну професії не шкодує. 

- Я мріяла йти на юридичний напрямок, але так сталося, що вивчилася на психолога в РДГУ. Зараз я щаслива, бо завжди хотіла цим займатися, - розповідає Мирослава Бережна.

Привітати з присягою прийшли рідні та близькі новобранців. Батьки своїми синами та доньками пишаються та покладають на них надії.

- Зараз такий час, наші діти прийшли на відповідальний пост. Тим більше, тут проходить траса міжнародного значення. Ми будемо молитися за них, а вони будуть захисниками нашого народу, - переконана мама одного з копів.

Тим часом у новеньких автомобілях - «Toyota Prius» та «Mitsubishi Outlander», які передали патрульній поліції Сарн, радісно веселилася дітвора, вітаючи через мегафон рідних з присягою та завзято тиснучи на сирену.

 

 

 

Ірина САМЧУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...