Підозрюваний у двох вбивствах прокурор залишається під домашнім арештом (відео)

17.07.2017, 15:25      Переглядів: 1479

Ця історія шокувала ледь не всю країну. У квітні цього року сталося криваве вбивство у м. Дубно Рівненської області адвоката Віти Шаблій. Жінка від отриманих кульових поранень загинула на місці. Її чоловік - колишній начальник міліції Рівненщини - В`ячеслав Чайка боровся ще за життя, однак, також помер у лікарні.

ПРОКУРОР ЧАЙКА РОЗПОВІВ, ДЕ ВІН ПЕРЕБУВАВ У ТОЙ ЧАС, КОЛИ ЙОГО РОЗШУКУВАЛИ

Як заявив вже покійний Чайка, злочин вчинив його син - 29-річний прокурор Ігор Чайка. Однак, суддя Сидорук для нього обрав у якості запобіжного заходу не взяття під варту, а домашній арешт.

Читайте детальніше: ЯК ПРОКУРОРА ЧАЙКУ ВДРУГЕ ВІДПУСКАЛИ НА СВОБОДУ (ФОТО+ВІДЕО)

- За 30 років роботи у правоохоронних органах такого жорсткого нахабного вбивства - а саме розстріл моїм сином моєї сім`ї, - казав Чайка-старший журналістом.

Головна версія вбивства - це поділ майна.

Сам підозрюваний заявляв, що боротьба між ним та батьком була, але діяв, мовляв, у якості самооборони. Свою невинуватість він має на меті відстоювати у суді. 

Як повідомляють Надзвичайні новини. ICTV, Чайка сказав слідчим, що зброю банально загубив. У свою чергу прокуратура призначила десятки експертиз, щоб з`ясувати це. 

- Станом на даний час отримано висновки порядка 28 експертиз, - зазначає начальник відділу прокуратури Рівненської області Тетяна Павлюковець. 

Попередньо слідчі не збираються перекваліфіковувати на більш м`яку санкцію. Тому версія про самозахист може зазнати краху. Але в той же час Ігор Чайка залишається під домашнім арештом, І може навіть скористатися шансом утекти від правосуддя, у що не дуже вірять у прокуратурі. 

Ігор Чайка може постати перед судом вже за кілька тижнів. Але обвинувальний акт не підпишуть, доки не проведуть експертизи. Тернопільському прокурору за вбивство двох людей загрожує 15 років в`язниці, або ж довічне. 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...