Дитячі майданчики Рівного перенесли на інтерактивну карту

17.07.2017, 14:02      Переглядів: 733

У Рівному з`явилась інтерактивна карта з дитячими майданчиками. Спеціальна комісія, на чолі з Галиною Кульчинською, відслідковує як вже облаштовані, так і пропоновані дитмайданчики.

На карті зображено три шари дитячих майданчиків: запропоновані громадянами, не влаштовані з існуючим проектом та влаштовані у 2015-2017 роках. За 2,5 року починаючи з 2015 встановлено 151 майданчик. Наразі існує 170 пропозицій щодо облаштування дитячих територій, 35 з яких мають готову документацію.

"Найбільше майданчиків бачимо біля "Чайки", вулиці Князя Романа, Степана Бандери. Найбільш пустими є вулиці Князя Володимира та Міцкевича, при тому, що там в ряд стоять 10 багатоквартирних будинків." - заявив керівник інформаційно-аналітичного центру, який розробляв карту Назарій Поліщук.

Пріоритетом в наданні коштів на дитячий майданчик стане кількість громадян, що проживає на тій, чи іншій вулиці. Відтак, віддаватимуть перевагу встановленню майданчика біля багатоповерхових будинків у Північному, Ювілейному та інших густонаселених районах. Також додадуться зауваження ЖКХ щодо розташування таких об`єктів.

"Ми підрахували, що на всі пропозиції ми маємо виділити 8 мільйонів 840 тисяч. Ви розумієте, що аби підтримати всі проекти, з міського бюджету повинні надати близько 9 мільйонів гривень тільки на дитячі майданчики?" - розповіла Галина Кульчинська.

Бюджет Рівного дозволяє поставити близько 60-ти майданчиків цього року, тобто третю частину від усіх пропонованих.

До слова, карта буде оновлюватись, адже до неї планують внести приватні дитячі майданчики. Ознайомитись із розташуванням дитмайданчиків можна тут.

Ірина ВЕЛИЧКО

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...