То був наче вибух, а запчастини розлетілися по салону, - тролейбус у Рівному зламався під час руху (фото)

14.07.2017, 11:34      Переглядів: 3109

Учора у рівненському тролейбусі за маршрутом № 10 пасажири почули звук, схожий на вибух. Як виявилося, сталася технічна несправність, у результаті якої вирвало карданний вал та вибило люк між задніми колесами. Частини кардану, зазначають очевидці, розлетілися по салону.

Постраждалих внаслідок цього інциденту не було, проте люди були налякані, а двом жінкам забруднило одяг.

- Пощастило, що в тролейбусі було небагато людей, і ніхто не стояв над тим люком, - пишуть у спільноті «Типове Рівне».

Журналіст порталу «ЧаРівне.інфо» звернувся до начальника міського управління транспорту та зв’язку Віталія Миронюка, який запевнив, що відповідальних осіб притягнуть до відповідальність, а тролейбус нині знаходиться на ремонті.

- Вибухом це назвати важко. Була технічна несправність під час руху тролейбуса № 10. Обрізало карданні болти. Кардан вдарив у люк, через який його обслуговують. Звичайно, це неприємна подія. Сьогодні йде розслідування цього випадку. Люди, які допустили виїзд на лінію не зовсім технічно справного тролейбуса, будуть притягнуті до відповідальності. Пошкоджень ніхто не отримав. На щастя, людей в тому місці, де розташований люк, не було. Тролейбус доставлений в ДЕПО, його відновлюють, - зазначає Віталій Миронюк.

За його словами, згодом тролейбус знову виїде на лінію. Пан Миронюк подібних випадків не пам’ятає. При цьому даний тролейбус він не називає найстарішим у місті.

 

 

Денис ГРИЩУК

Фото Типове Рівне

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...