Небезпечна іграшка: на Рівненщині боротимуться зі спінерами

12.07.2017, 11:25      Переглядів: 4957

Фото OLX.ua

Невідомі іграшки, які вмить здобули популярність серед малечі, оголосили ледь не табу. На Рівненщині також звернули увагу на дивну іграшку для дітей під назвою "спінер".

У Держспоживспілці переконують, що вона несе загрозу для малечі та наводять інформацію, отриману з міжнародної системи повідомлення про продукцію, що становить серйозний ризик (RAPEX).

... оскільки акумуляторний відсік спінеру легко відкрити без використання будь-яких інструментів та отримати доступ до елементів живлення, які дитина може покласти у рот і проковтнути, що, в свою чергу, завдасть шкоди їі шлунково-кишковому тракту.

Зазначений продукт не відповідає вимогам Директиви щодо безпеки іграшок та відповідним європейським стандартам EN 62115, - наголошують у Держспоживслужбі.

У разі одержання інформації про надання на ринку продукції, що становить серйозний ризик Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області буде здійснювати перевірки характеристик продукції, а саме гаджету спінера, на території області та вживати обмежувальних заходів щодо продукції.

Як відомо, дані іграшки використовують як антистресові пристрої. Популярність спінери здобули у 2017 році, у багатьох школах США іграшкою не дозволяють користуватися, тому що учні відволікаються від навчання. 

До слова, в Івано-Франківській області продаж спінерів взагалі заборонили. 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...