Депутати визначили подальшу долю паркану поблизу Рівненської ОДА

11.07.2017, 16:50      Переглядів: 2379

Сьогодні депутати міської ради вивчали законність паркану, який звели поблизу Рівненської ОДА. Зведення огорожі пов’язують зі скандальним підприємцем Анатолієм Онищуком та його братом, утім, як з’ясували депутати на тимчасовій комісії, будівля та земельна ділянка належить іншим юридичним особам.

Детальніше: ЗА ЗВЕДЕННЯМ ПАРКАНУ ПОБЛИЗУ РІВНЕНСЬКОЇ ОДА СТОЇТЬ СКАНДАЛЬНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ? (ФОТО)

Активісти навіть зносили паркан, але його встановили знову: ПАРКАН ПОБЛИЗУ РОДА ЗНЕСЛИ. КОМУ ДЯКУВАТИ І ХТО НЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ? (ФОТО+ВІДЕО)

На сьогоднішнє засідання прибули депутати Рівнеради Мар’ян Года, Олександр Довжаниця, Роман Петролюк, Анатолій Лащук, Святослав Стельмащук, Володимир Попик, Людмила Туровська була відсутня у зв’язку із сімейними обставинами.

Як повідомив голова комісії Святослав Стельмащук, на попередньому засіданні було встановлено, що власником будівлі є Наталія Кравчук. Депутати вирішили звернутися до ДАБІ та до Держгеокадастру щодо законності вимог архітектурно-будівельним та земельним нормам.

Отримали відповідь від ДАБІ, що інспектори не можуть провести перевірку, бо ніхто не з’являється. Також відомо, що від громадянки Кравчук та від «Регіон-Агро плюс» було подано декларацію про реконструкцію існуючої будівлі.

Читайте також: ПОБЛИЗУ РІВНЕНСЬКОЇ ОДА ПРОДОВЖУЮТЬ ЗВОДИТИ СКАНДАЛЬНИЙ ПАРКАН

Держгеокадастр відповів, що земельна ділянка зареєстрована на двох юросіб – «Регіон-Агро плюс», яке зареєстроване в 2016 році, та Кокіль Наталію Никанорівну.

Тим часом, як розповів Святослав Стельмащук, рішення приймалося лише стосовно громадянки Кокіль. А щодо встановлення цільового призначення «Регіон-Агро плюс», то такого рішення немає, тобто воно зареєстроване у ЦНАПі незаконно.

Представник підприємців Олена Мельничук пояснила, що Роман Савицький, директор «Регіон-Агро плюс», перебуває у відрядженні, тому неможливо забезпечити його присутність, а Наталія Кравчук знаходиться поза межами Рівненської області.

Олена Мельничук

- Ми в межах території виконуємо реконструкцію, тому немає містобудівних умов та обмежень. Огороджена земельна ділянка, тому що планується здійснення будівельних робіт, - зазначила О. Мельничук. – На сьогодні там нікого немає – ні будівельних матеріалів, ні працівників. Це йде часткове перепланування, опорядження фасаду, зрізання дерев, добудови, надбудови не буде.

Святослав Стельмащук в кінці обговорення заявив, що встановлення паркану відбулося з порушенням норм законодавства, тому висунув наступні пропозиції:

- У власників майна відсутні належно оформлені документи на землю. Тобто у кожної людини має бути окремий договір та належно зареєстрований. Ми прийняли рішення звернутися до суду щодо скасування державної реєстрації у ЦНАПі, також будемо звертатися до суду щодо зобов’язанння нових власників посвідчити право оренди земельних ділянок. Управлінню ЖКГ доручимо заборонити надання дозволу на вирубку дерев та зелених насаджень по вул. Кавказькій, 9. Крім того ми прийняли рішення демонтувати паркан, - зазначив Стельмащук.

Остаточне рішення щодо демонтування паркану вирішуватимуть депутати на сесії Рівнеради, 27 липня. Також Стельмащук додав, що рівняни можуть викликати на місце поліцію та представників міської ради, якщо побачать за парканом чи поруч будівельні роботи.

За словами депутата, трьом особам, а саме ТОВ «Регіон-Агро плюс» (Роману Савицькому), Ользі Чаборай та Наталії Кравчук слід домовлятися уже між собою.

Фото Святослава Стельмащука

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...