Кафе, арт-об`єкти та спортивний майданчик можуть розмістити у парку ПДМу

11.07.2017, 15:06      Переглядів: 650

Архітектори, що працювали над концепціями покращення парку, що поблизу ПДМу, представили представникам місцевої влади свої напрацювання. У рамках воркшопу, дві команди розробляли плани переробки занехаяного парку в цікаве та приємне місце відпочинку.

Фахівці стверджують, що бетонні бордюри, що від`єднують пішохідну та зелену зони, можна забрати. Наразі технології дозволяють не використовувати ці огородження. Також планують знести бетонні плити зі сторони вулиці Князя Володимира. На тому місці хочуть зробити вхід у парк.

"У парку ми плануємо зробити виставкову арт-галерею, відкриту сцену з амфітеатром, заклад громадського харчування, господарську зону, зону для пікніків, спортивний та ігровий майданчики. Ми намагалися придумувати щось нове і намалися йти від тих речей, що вже є, які просто треба облагородити. Центральна частина парку, де запланована гарна симетрична вісь, вже зараз заросла і взагалі не використовується. Ми, крім основної вісі, запропонували відновити іншу, де були заплановані басейни, фонтани, але зараз все в поганому стані. Ми пропонуємо зробити головний вхід із вулиці Князя Володимира," - розповідає учасник воркшопу, архітектор Роман Ковальчук.

Щодо доріжок, то архітектор каже, що одні потрібно буде додавати, а інші забирати. Причиною цього є те, що люди часто не обходять по доріжках, а йдуть навпростець по траві.

У парку також знаходиться басейн, який мав би використовуватись для судномоделювання. Архітектори запевняють, що це місце можна переробити на універсальний спортивний майданчик.

Амфітеатр та вежу, фахівці не планують зносити. Перший, за словами Романа Ковальчука, є чудовим місцем для презентацій та виступів, але потребує покращення. Вежу хочуть обладнати металевими захисними конструкціями та зберегти функцію оглядового майданчика.

Творці концепцій також пропонують розробити алею з арт-об`єктами та громадське кафе, що частково виконуватиме функції громадського туалету, охорони та освітлення. У парку планують розмістити зону для вигулу собак, туалети та лави.

Завідувачка сектором інформаційних технологій ПДМу Наталія Лісковець підтримує проекти, але каже, що необхідно зберегти зелені насадження, що вже є у парку.

Міська влада каже, що аби на ці ідеї були виділені кошти, потрібно розробити проектно-кошторисну документацію. Так, буде відомо скільки грошей потребує проект та як забезпечити його фінансування.

Ірина ВЕЛИЧКО

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...