Та хоч від Путіна, - Хахльов оголосив умову, при якій «Верес» залишається «народним»

11.07.2017, 11:24      Переглядів: 4420

Чи народним є клуб «Верес»? Принаймні більша частина мешканців Рівного хотіла б у це вірити. Але ні для кого вже не є таємницею, що контрольний пакет акцій клубу належить власнику «Лімо» Богдану Копитку, який є наразі головним спонсором «Вереса».

Назва «НК» вже ще закріплена за клубом. Але чи надовго? Як оголосив на засіданні Наглядової Ради президент «Вереса» Олексій Хахльов, від громадської спілки «ФК Верес-Рівне» потрібно виділити певну суму коштів для формування бюджету на цей сезон, щоб й надалі бути Народним клубом. Це близько 16 мільйонів гривень, тобто це частка у 39 %, якою й володіє громадська спілка. Іншу суму вносить Богдан Копитко. Загальний бюджет «Вереса» у першому сезоні УПЛ складає близько 40 мільйонів гривень.

Порадившись члени Наглядової Ради прийшли до висновку, що поки не знають, де шукати такі гроші. Проте в Олексія Хахльова є плани. Він також звернувся до присутнього заступника голови Рівненської облради Олексія Бучинського з пропозицією поспілкуватися з цього приводу з обласними депутатами.

Окрім цього Хахльов пропонував відкрити членство у НК «Верес» не лише для мешканців Рівненської області, але й для інших громадян.

Були пропозиції, зокрема від Миколи Кульчинського, збільшити розмір першого внеску до 250 та навіть 500 гривень, але натомість позбавити нових членів права на щось впливати, якщо вони не з Рівненської області.

Говорив Олексій Хахльов й про залучення коштів з інших джерел надходжень – членська програма, спонсори, партнери, допомога влади, трансферна політика, квитки, комерційна діяльність, трансляція. За його словами, вже через два роки «Верес» повинен стати не збитковим, а прибутковим. Наскільки це реально в сьогоднішніх умовах – говорити важко.

- НК «Верес» – це унікальний випадок, бо в Україні народ нічим не володіє. І якщо спонсор надає такі шалені кошти, то ми повинні розробити таку стратегію, щоб спонсор був також задоволений, - зазначив голова Наглядової Ради НК «Верес» Сергій Ющишин.

- 61 % дозволяє ТОВці вирішувати всі питання без участі міноритарного учасника. Навіщо Копитку певний вантаж, який він із собою несе? Його критикують, що він приватизував, вкрав. Але в той же час ми можемо аргументовано захищати свою позицію. Ми маємо президента. Я беру участь у непростих перемовинах, - поділився Олексій Хахльов. - … Я як президент знаю, де взяти ці кошти. При цьому  у нас є рік часу, щоб зберегти частку у 39 %. Є інші джерела отримання доходів для клубу, зокрема від телевізійного права.

- ...Нам треба 15, 8 мільйонів - та хоч від Путіна, нам треба самим собі довести, що ми народний клуб. Як? Зібрати ці кошти та прийти і сказати, що ми володіємо цим клубом на такі то відсотки, - додав він. 

Нагадаємо, у Рівному відбулося засідання Наглядової Ради НК «Верес», на якому серед іншого обговорили народність клубу.

Читайте також: ДОНЦОВ ПОВЕРНУВСЯ У РІВНЕНСЬКИЙ «ВЕРЕС»

ТІЛЬКИ, ЩОБ НЕ ГРАЛИ З «ДИНАМО» ТА «ШАХТАРЕМ», - РІВНЕНСЬКИЙ «ВЕРЕС» ВСЕ ЩЕ РОЗГЛЯДАЄ ЛУЦЬКИЙ «АВАНГАРД» У ЯКОСТІ ДОМАШНЬОЇ АРЕНИ

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...