Дубенчани обурені нанесенням дорожньої розмітки у центрі міста. Кажуть, що таким чином і міська влада, і виконавці демонструють свою безвідповідальність.
Фото Типове Рівне
Дубенчани обурені нанесенням дорожньої розмітки у центрі міста. Кажуть, що таким чином і міська влада, і виконавці демонструють свою безвідповідальність.
- До якої Європи наші люди хочуть з такими смугами?! - зазначає Ірина Хижняк.
Інші дописувачі знаходяться привід для іронії у цьому випадку.

