У тому, що згорів будинок та сарай житель Рокитного звинуватив голову адміністрації

03.07.2017, 16:08      Переглядів: 5097

До порталу «ЧаРівне.інфо» звернувся житель Рокитного Сергій Берташ. Нещодавно в нього згорів будинок та прибудова хліва. На сайті ГУ ДСНС знаходимо підтвердження, що пожежа мала місце.

- 17.06.2017р. 22-20 с. Рокитне, Рокитнівського району. Вогнем знищено перекриття житлового будинку (цегляний, критий шифером, розміром 4х15м) та прибудову хліва (дерев’яний, критий шифером, розміром 5х15м). Врятовано 2 житлові будинки, літню кухню. Причина: встановлюється. Збитки: встановлюються.

У цьому чоловік підозрює не кого-небудь, а голову Рокитнівської РДА Миколу Кушніра.

Себе Сергій Берташ охарактеризовує як частого учасника патріотичних рухів. Зокрема, каже, був прихильником Василя Червонія, довіреною особою в районі нинішнього нардепа Василя Яніцького.

- Я маю проукраїнську позицію. Повстанська армія, Українська церква Київського патріархату. І так далі, - продовжує він.

Стосовно Миколи Кушніра пан Берташ, зазначає, що ще у 2014 році підтримував його на посаді голови адміністрації, але потім, мовляв, розчарувався. 

Окрім цього Сергій Берташ почав з нібито кримінального минулого нинішнього голови району. А потім підвів до теми про нібито підпал його будинку. Сталося це ще 17 червня.

- Думав, що салюти. Згорів сарай та будинок, збитки 200 тисяч гривень... Думаю, що це помста, - пояснює чоловік та додає, що, можливо, це сталося через його активну позицію.

Дії рятувальників оцінює як безпорадні. До правоохоронних органів чоловік звертатися не має наміру. Каже, що це безрезультатно.

- Якщо поліція не має вигоди, то вона не буде втручатися, - заявив він.

- Ця людина пов’язана з бурштином, а там технологія така, - натякає Сергій Берташ на Миколу Кушніра. -... Він входить у середовище бурштинщиків. 

Чоловік з Рокитного хоче надати цій події більшого розголосу, тому й звернувся до журналістів.

Журналіст порталу «ЧаРівне.інфо» почув думку голови Рокитнівської адміністрації пана Кушніра. Той каже, що в шоці від таких слів постраждалого від пожежі чоловіка. Однак, розповідає, що знає Сергія Берташа дуже давно, більше того, у них навіть є родинні зв’язки.

- Ми знайомі дуже добре, тому що його син працює у мене першим заступником. Я його сина взяв на роботу, який на те не заслуговував. Ми були на Майдані і малий проявив себе класно. Кидав гранати, підносив шини. Ми говорили про це. Я йому кажу: Альоша, якщо я буду головою адміністрації, я візьму тебе заступником. Я бачу, що ти нормальний чоловік. Минув час. Мені дали повноваження. Я вже третій рік на посаді і Олексій вже два роки працює в мене заступником голови. А цей хворий (очевидно, маючи на увазі Сергія Берташа) їздить по району. Це злодюга. Він працював керівником апарату райдержадміністрації, але досі займається поборами. А чому на мене каже? У мене з ним стосунків поганих ніяких не було. Ні єдиної сварки. Я йому у всьому допомагаю. Я на посаді, і мені негоже. Я не допущу з ним конфлікту. І який він активіст? Це жулік та злодюга. Яка влада не прийде – він буде невдоволений. Він був у Русі, він мав близькі стосунки з покійним Василем Михайловичем Червонієм. Але у нього є своя позиція. Якщо хтось, на його думку, скаже неправильні слова, то може і злодюгою обізвати. Але сам він ні для кого не був прикладом. Разом з тим, я поважаю його вік. У нас ніколи не було словесних перепалок. Я заїжджаю до них у двір та забираю їхнього сина Альошу на роботу. Він для мене ніхто, щоб я мав з ним стосунки. Десь півтора роки тому зайшов до мене п’яний в кабінет. Я його випроводив. Це злодій, який ходить та у всіх вимагає – у когось дошки, у когось – бензин. Поряд з тим, можливо, у нього є якась злоба до мене, бо мій рідний брат має спільну дитину з його дочкою. Він уже їздив і до губернатора, скаржився на мене, але це його питання

Що стосується заяви про підпал будинку, то Микола Кушнір, коли почув це, то зажадав диктофонний запис, та запевнив, що, можливо, звернеться до суду. А в той день, коли горіла хата, мовляв, був на спартакіаді у Чорноморську.

- Це нісенітниця хворої людини. Його немає. Він пусте місце в районі, - заявив Кушнір.

За заявою голови адміністрації, Сергій Берташ сам підпалив своє майно.

Нині ж справою займається поліція, хоча на контакт із нею пан Берташ йде неохоче. Як йдеться у відповіді на інформаційний запит, за цим фактом розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (Умисне знищення або пошкодження чужого майна, шляхом підпалу). Потерпілий до поліції не звертався.

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...