Рівненський «радикал» вчергове програв у суді

29.06.2017, 20:49      Переглядів: 2637

Депутат Рівнеради Василь Немеш продовжує війну проти журналістів. У судовому порядку він програвав суди першої та апеляційної інстанцій, зокрема у справі, що стосується його передвиборчої кампанії.  

Однак, одне із рішень судді Юрія Куцоконя було виписано так, що його міг використати депутат Немеш, тому передбачивши це, юристи, які представляють в суді журналістів, вирішили також подати апеляційну скаргу. Те ж саме зробив і депутат. Нині справа продовжувалася в апеляційній інстанції.

Сьогодні, 29 червня відбулося чергове засідання щодо причетності Василя Немеша до привласнення будинку на вул. Соборній, 257, про що писала журналістка Оксана Кравець (Прокопчук).

У своєму позові депутат, як раніше, наголошував, що оприлюднена інформація порочить його честь, гідність та ділову репутацію. Але згідно Держреєстру до асоціації «Рівнеагробуд», про яку й мовиться у матеріалі, входить 16 юридичних осіб, половина з яких пов’язані з Немешем.

На сьогоднішнє засідання ні депутат, ні його представники не з’явилися. Заслухавши відповідача, колегія суддів у складі Миколи Григоренка, Світлани Гордійчук та Степана Шимківа ухвалила відмовити депутату в апеляційній скарзі.

Варто зазначити, що Василь Немеш також судився проти порталу «Четверта влада», проте, згідно останньої інформації, він забрав свою позовну заяву.

Нагадаємо, депутата Василя Немеша судитимуть за стрілянину.

ДЕПУТАТУ РІВНЕРАДИ ЗАГРОЖУЄ ДО П`ЯТИ РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...