Чим Паладійчук шокував івано-франківців?

27.06.2017, 11:55      Переглядів: 1184

Фото 7d.rv.ua

Сьогодні у Рівному зібралися експерти та політики, аби обговорити можливість відновлення парку біля Палацу дітей та молоді через Громадський бюджет. У рівнян на цю рекреаційну зону чималі плани. З боку влади, як запевнив секретар Рівнеради Сергій Паладійчук, можна очікувати на підтримку в цьому починанні.

Говорячи про реалізацію проектів Громадського бюджету, Сергій Паладійчук також розповів, що мимовільно шокував своїх івано-франківських колег, бо у тих, мовляв, набагато менший бюджет.

- У нас з Радянського Союзу звикли, що влада має сама себе контролювати, але це нонсенс. Ви пам’ятаєте, що Громадський бюджет у Рівному був реалізований одним із перших в Україні. Я зустрічався з івано-франківськими колегами і вони були шоковані, що в нас Громадський бюджет 10 мільйонів гривень, а в них – близько 500 тисяч. Я їм так скромно говорю – 10 мільйонів, після цього вони були шоковані. А що стосується парку біля ПДМ, то для рівнян тривалий час це було чимось таким загадковим, - сказав Паладійчук.

- На сьогодні приходить розуміння, що треба не просто щось робити, а робити це якісно. От, наприклад, ізраїльтяни, коли щось проектують, то оперують категоріями на 50-70 років, а у нас, на жаль, горизонт мислення – місяць, півроку. Але я радий, що у нас з’явилися люди, які не просто народжують ідеї, а готові їх підхоплювати та доводити до робочого стану. Хочу, щоб Рівне розвіяло містечкові стереотипи та розправило крила, - зазначив він.

За його словами, позиція влади полягає у тому, що проект слід реалізовувати вже у цьому році.

Детальніше про відновлення парку біля ПДМ читайте у нашому наступному матеріалі.

Оновлено: ПЛАНИ РІВНЯН НА ПАРК БІЛЯ ПДМ (+ОПИТУВАННЯ)

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...