Рівнянка уночі врятувала дівчину від згвалтування

25.06.2017, 10:03      Переглядів: 16322

 фото ілюстративне

Рівнянка, мама трьох діток Марія Горуна увечері прогулюючись з дітьми врятувала молоду дівчину від згвалтування.Повертаючись додому Марія звернула увагу на те, що чоловік несе за гаражі молоду дівчину.

Як згодом з`ясувалось її молодик намагався згвалтувати. Очевидно, дівчина була під впливом якихось речовин, адже ні на що не реагувала.Про це Марія написала на своїй сторінці у ФБ.

"Хочу звернутись до всіх ! Не будьте байдужими в будь-яких ситуаціях. Сьогодні мені довелося стати свідком , коли молодик ніс на руках дівчину, яка не придавала ознак життя, при чому в сторону хащів за гаражі, подалі від людських очей. Дякувати Богу, я була не одна в цей час на вулиці на прогулянці з дітьми, а ще з декількома мамами. Це було близько 22:00, ми викликали патрульну поліцію. Ще один чоловік почав слідувати за цим хлопцем, і потім вернувся звідти, коли той махнув йому рукою- що все в нього добре, нехай не хвилюється, він сам справиться. Нас це ще більш забентежило і я ще з однією мамочкою побігли за ним прослідкувати куди він її тягне, підійшовши ближче я побачила, що відтягнув далеко і десь в яму, я тоді вернулась за чоловіками, що були на гаражах, попросила допомоги, ми підбігли і побачили, що хлопець мав намір гвалтувати дівчину. В цей час вже під їхала патрульна поліція, яка виявилось знала цього хлопця, як неодноразового правопорушника порядку, викликали цілу бригаду судмедекспертів, видно для виявленя стану дівчини, чи нема в її органзмі ще чогось окрім алкоголю. Хочу добавити, що хлопець був абсолютно тверезим. Дівчина не вимовила ні слова, ні звука. На питання патрульних- що він тут робить з нею і чи мав намір гвалтувати, зізнався, що так, лише трішки хотів. Нам пояснював, що несе її додому в сторону "Арсена", який знаходиться при цьому в іншій стороні.Хто зна чим могло це все кінчитись, не факт, що після ... він її міг і задушити там."

Оновлено: РІВНЯНКА ОПРИЛЮДНИЛА ВІДЕО ЙМОВІРНОГО ЗҐВАЛТУВАННЯ ДІВЧИНИ

Детальніше: НАМІРІВ НА ЗҐВАЛТУВАННЯ НЕ БУЛО, ПАРОЧКА ХОТІЛА УСАМІТНИТИСЯ, - ПОДРОБИЦІ ІНЦИДЕНТУ НА "ПІВНІЧНОМУ"

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...