Поліція «спускає на гальмах» розслідування тендеру рідного брата Ю. Приварського?

22.06.2017, 13:56      Переглядів: 1546

У поліції прямо говорять, що справа щодо розслідування багатомільйонного тендеру рідного брата першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського може бути закрита так і не розпочавшись. Раніше портал «ЧаРівне.інфо» повідомляв, що слідче управління, а саме слідчий Олександр Фурман відмовився розслідувати справу, так і не пояснивши, чому повернув матеріали назад до УЗЕ.

За інформацією, яку нам вдалося довідатися від оперуповноваженого УЗЕ Ігоря Ковальчука, у ході збирання матеріалів справи зокрема був допитаний Юрій Приварський. Проте, очевидно, зібраних Ігорем Ковальчуком доказів виявилося недостатньо. Тому він продовжив займатися розслідуванням. Просив передзвонити пізніше та обіцяв повідомити деталі справи, однак, нині працівник УЗЕ ігнорує дзвінки журналіста.

Як повідомлялося, рідний брат Сергій Приварський разом із фірмою «Елікон» виграв багатомільйоний тендер на добудову приміщення під управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому на вул. Драгоманова, 7 у Рівному. Дешевші пропозиції були відхилені. Потенційна переплата склала майже 5, 5 мільйонів гривень.

Активісти ж вбачають у його проведенні прихований зміст, зокрема у тому, що деякі фірми відмовилися від участі в тендері, що дає підстави говорити про ймовірну змову. Юрист Центру протидії корупції Олена Щербан прямо говорить, що у тендері присутні явні ознаки корупційного правопорушення. Проте в НАБУ відповіли, що Юрій Приварський не є їм підслідним, тому звернення скерували до НАЗК та обласного Управління Нацполіції у Рівненській області.

Детальніше: ФІРМА РІДНОГО БРАТА Ю. ПРИВАРСЬКОГО ПЕРЕМОГЛА У ТЕНДЕРІ З НАЙДОРОЖЧОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ

ОСКАРЖЕНО БАГАТОМІЛЬЙОННИЙ ТЕНДЕР ФІРМИ РІДНОГО БРАТА Ю. ПРИВАРСЬКОГО

СЛІДЧИЙ НЕ ПОЯСНИВ, ЧОМУ НЕ ЗАВІВ СПРАВУ НА ПРИВАРСЬКОГОДенис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...