Депутати Рівнеради вимагали змінити склад Госпітальної ради

15.06.2017, 15:29      Переглядів: 525

Одним із питань порядку денного сесії міської ради було делегування складу Госпітальної ради госпітального округу. Рівненська міська рада вирішила делегувати від міста Галину Кульчинську, Юрія Осіпчука, Віктора Іськіва, Миколу Надєйка, Євгена Кучерука та Інну Хімін.

Проте фракція "Батьківщина" вимагала замінити представника Віктора Іськіва на Вікторію Покоєвчук. Пропозицію депутати не підтримали."Батьківщина" за проект не голосовула, тому вцілому голосів не вистачило.

"Цей список сформували чиновники, аби самі себе контролювати і самі собі пропозиції робити. Нам мало представників громадськості, мало віськових медиків, тому ми не підтримали цей проект. 3 липня буде ще одне пленарне засідання, там і все вирішимо і проголосуємо." - розповів депутат фракції "Батьківщина" Олександр Курсик.

Обрання кандидатів, які мали ввійти до Госпітальної ради, здійснювалось не у відкритий спосіб, що суперечить принципам формування відповідного органу.

Питання буде розглянуте на наступному пленарному засіданні, що відбудеться 3 липня.

Нагадаємо, Госпітальна рада - дорадчий орган, що створений для визначення дій щодо реалізації державної політики в сфері охорони здоров`я. Також рада організовує та фінансує медичну допомогу у відповідному госпітальному окрузі.

Ірина ВЕЛИЧКО

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...