Рівненські спортсмени здобули за два дні на Чемпіонаті України 33 медалі

12.06.2017, 08:45      Переглядів: 274

10 золотих, 10 срібних та 13 бронзових медалей!

33 нагороди здобули спортсмени з Рівненщини за два дні на Чемпіонаті України з легкої атлетики. Про це повідомляє прес-служба РОДА.

Змагання днями проходили у місті Кропивницький серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

У чемпіонаті взяли участь представники всіх областей України – близько 200 учасників, серед них 15 спортсменів збірної команди Рівненської області.

Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класах та по нозологіям, серед чоловіків і жінок.

До того ж Роман Новак встановив рекорд України у штовханні ядра з результатом 16,17 метрів.

Рівненські спортсмени вибороли такі місця:

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату

Біг 100 м.

  • І місце – Дейнеко Тетяна, клас F – 47, тренер: Поборончук М.А.;
  • ІІІ місце – Остапчук Віталій, клас F – 46, тренер: Пінчук В.Ф., Трофимчук М.В.

Біг 200 м.

  • І місце – Дейнеко Тетяна, клас F – 47, тренер: Поборончук М.А.;
  • ІІІ місце – Остапчук Віталій, клас F – 46, тренер: Пінчук В.Ф., Трофимчук М.В.

Стрибки у довжину з розбігу

  • ІІ місце – Остапчук Віталій, клас F – 46, тренер: Пінчук В.Ф., Трофимчук М.В.

Штовхання ядра

  • І місце – Антонов Руслан, клас F – 38, тренери: Трофимчук М.В. Левчик С.С.;
  • І місце – Вдовин Михайло, клас F – 42, тренер: Коваленко В.С.;
  • І місце - Новак Роман, клас F – 44, МСУ, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
  • ІІ місце – Міськов Андрій, клас F – 57, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
  • ІІІ місце – Ковальчук Юрій, клас F – 42, тренери: Коваленко В.С., Вдовин М.Я.;
  • ІІІ місце – Хільчишин В’ячеслав, клас F – 46, тренери: Фесовець О.М., Трофимчук М.В.

Метання диску

  • І місце – Вдовин Михайло, клас F – 42, тренер: Коваленко В.С.;
  • І місце – Новак Роман, МСУ, клас F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
  • ІІ місце – Ковальчук Юрій, клас F – 42, тренери: Коваленко В.С., Вдовин М.Я.;
  • ІІ місце – Міськов Андрій, клас F – 57, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
  • ІІІ місце – Антонов Руслан, клас F – 38, тренери: Трофимчук М.В., Левчик С.С.;
  • ІІІ місце – Хільчишин В’ячеслав, клас F – 46, тренери: Фесовець О.М., Трофимчук М.В.

Метання спису

  • І місце – Ковальчук Юрій, клас F – 42, тренери: Коваленко В.С., Вдовин М.Я.;
  • ІІ місце – Міськов Андрій, клас F – 57, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;
  • ІІІ місце – Антонов Руслан, клас F – 38, тренери: Трофимчук М.В., Левчик С.С.;
  • ІІІ місце – Вдовин Михайло, клас F – 42, тренер: Коваленко В.С.

Спортсмени з вадами зору

Біг 100 м.

  • І місце – Асєєва Ніна, клас Т/F – 13, тренер: Трофимчук М.В.;
  • ІІІ місце – Бондарчук Валентин, клас Т/F – 13, тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.

Біг 200 м.

  • ІІ місце – Бондарчук Валентин, клас Т/F – 13, тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.

Біг 400 м.

  • ІІ місце – Левчик Сергій, клас Т– 13, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Біг 800 м.

  • ІІІ місце – Левчик Сергій, клас Т– 13, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Стрибки у довжину з розбігу

  • ІІІ місце – Бондарчук Валентин, клас Т/ F – 13, тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.

Штовхання ядра

  • ІІІ місце – Асєєва Ніна, клас Т/F – 13, тренер: Трофимчук М.В.

Метання спису

  • І місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.

Метання диску

  • ІІ місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.

Спортсмени з вадами розумового і фізичного розвитку
Біг 100 м.

  • ІІІ місце – Холод Оксана, клас Т/F – 20, тренери: Артинюк К.В., Трофимчук М.В.

Біг 200 м.

  • ІІ місце – Холод Оксана, клас Т/F – 20, тренери: Артинюк К.В., Трофимчук М.В.

Стрибки у довжину з розбігу

  • ІІ місце - Холод Оксана, клас Т/F – 20, тренери: Артинюк К.В.,Трофимчук М.В. 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...